5 labiausiai nesuderinamos poros pagal Zodiako ženklą. Tai tikra nelaimė!

5 labiausiai nesuderinamos poros pagal Zodiako ženklą. Jos tikra nelaimė! Visi norime būti su žmogumi, kuris leidžia jaustis kaip namie, suteikia mums nepamirštamų emocijų ir meilės. Tačiau faktas yra tas, kad mums gali patikti žmogus, su kuriuo esame visiškai nesuderinami, tad santykiai su juo bus tikra katastrofa. Sužinokite 5 toksiškiausias poras pagal Zodiako ženklą! Su kuo neturėtumėte kurti santykių?

REKLAMA

Reikalas tas, kad galime ką nors beprotiškai įsimylėti, bet visos tos ugningos aistros nepakaks jūsų santykiams palaikyti, jei jūsų ženklai nėra suderinami. Astrologai visada pasiruošę duoti naudingų patarimų tiems, kurie nori susirasti jiems tinkantį partnerį. Anksčiau rašėme apie Zodiako ženklų suderinamumą, tačiau šiandien kalbėsime apie penkias nesėkmingiausias Zodiako ženklų sąjungas.

Kiekvienas Zodiakas turi savo asmenybės bruožus, ir yra keletas Zodiako ženklų porų, kurios yra labai nesuderinamos ir gali virsti jūsų baisiausiais košmarais. Dauguma santykių, kurie atrodė tokie tobuli, nutrūksta dėl nesuderinamumo. Suderinamumas yra tai, dėl ko santykiai veikia. Skaitykite apie tai, su kuo nesate suderinamas pagal savo Zodiako ženklą.

REKLAMA

Štai 5 labiausiai nesuderinamos poros pagal Zodiako ženklą

1. Liūtas ir Vėžys

Liūtas yra ugnies ženklas, o Vėžys yra vandens ženklas. Vėžys mėgsta jaukią aplinką ir gilesnį intymumą. Liūtas trokšta nuotykių ir dėmesio. Liūto ženklo atstovai gali būti labai atviri ir begėdiškai dalytis savo nuomone, jautriems Vėžio ženklo atstovams to gali būti per daug, kadangi Vėžys linkęs viską imti į širdį. Kurį laiką jį traukia Liūtas, bet paskui pamažu jis pradeda tolti ir grįžta į savo kiautą.

REKLAMA

Jei Liūtas nesupranta Vėžio kelio ir gilesnio intymumo troškimo, tai Vėžys nesuvokia Liūto noro išmokti naujų dalykų. Šie santykiai neišvengiamai nutrūks.

2. Ožiaragis ir Vandenis

Ožiaragis yra žemės ženklas, o Vandenis – oro ženklas. Ožiaragiai mėgsta kurti detalius planus ir nemėgsta pokyčių, o Vandenis – nuotykių trokštantis ženklas, šio ženklo atstovai labai spontaniški ir viską daro emocijų įkarštyje.

REKLAMA

Ožiaragis nori sukaupti materialinius turtus ir rodo meilę fizine, praktine prasme. Vandenis priklauso oro stichijai ir jam reikia dangiškos meilės. Jis ilgisi žmogaus, su kuriuo galėtų visiškai atskleisti save protiškai, dvasiškai ir fiziškai. Vandeniui nerūpės maistas, seksas ar pinigai, jei jis suras žmogų, su kuriuo jo dvasia ras sparnus skraidyti ir svajoti. Ožiaragio ir Vandenio santykiai dažniausiai yra pasmerkti nesėkmei.

3. Mergelė ir Dvyniai

Mergelė yra Žemės ženklas, o Dvyniai yra oro ženklas. Mergelės ženklo atstovai – praktiški ir tikri realistai, o Dvyniai – svajotojai ir optimistai. Dvyniai nemėgsta pakankamai ilgai išbūti vienoje vietoje ir nuolat juda. Jie tiki idėjomis ir vizijomis ir nesijaudina, kaip visa tai pasiekti.

REKLAMA

Mergelės ženklo atstovai taip pat svajoja, tačiau yra labai praktiški ir orientuoti į tai, kaip iš tikrųjų pasiekti sėkmę. Jei Dvyniai nesutiks su Mergele ir neprisidės prie praktinio indėlio, tada Mergelė ilgainiui pavargs nuo jų fantazijų. Todėl šioje poroje viskas priklauso nuo Dvynių, ar jie yra pasirengę ką nors padaryti, kad pasiektų tikslą.

mergelė, bruožas, nuobodžiausi, gruodžio

REKLAMA

4. Svarstyklės ir Jautis

Šioje poroje Žemės stichija vėl yra priešinga oro stichijai. Jaučio ištikimybės poreikis Svarstyklėms gali pasirodyti per daug smaugiantis, o Svarstyklių poreikis jaustis harmoningai užgesins užsispyrusius Jaučius. Abu šie ženklai yra labai užsispyrę ir bekompromisiai, net toks mažas sprendimas kaip užuolaidų spalvos pasirinkimas gali sukelti įtampą tarp jų.

Jaučiui rūpi švelnumas ir emocinis ryšys seksualiniuose santykiuose, o Svarstyklėms svarbu pasirinkti tinkamą laiką ir aplinką, taip pat gilumo buvimas santykiuose. Jų reikalavimai tiesiog nenukelia vienas kito į tą patį emocinį ar seksualinį lygį ir varo vienas kitą iš proto.

REKLAMA

5. Skorpionas ir Žuvys

Abu šie ženklai priklauso vandens stichijai ir todėl yra labai emocingi. Juos skiria tai, kaip jie išreiškia savo emocijas, ypač santykiuose. Skorpionas gali būti neapgalvotas demonstruodamas emocijas, o Žuvys – itin švelnios ir paslaptingos.

Abu ženklai yra laisvi, kupini intensyvių emocijų ir nori gyventi visavertį gyvenimą. Tačiau Skorpionai dėl savo prigimties gali pavydėti savo partneriui ir taip smaugti juos, reikalaudami viso jų laiko ir dėmesio.

REKLAMA

Nors abu jie ieško tobulo partnerio, kurio meilė nuvers juos nuo kojų, abu ženklai per giliai jaučia emocijas ir negali susidoroti su skirtumais. O jų intensyvios emocijos, susijungusios kartu, gali tiesiog nuplėšti stogą ir viską sugriauti ant žemės.

gruodžio, Zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].