Tarp aplinkinių ne taip dažnai, kaip norėtume, galime sutikti tikrai nuoširdžių ir malonių žmonių. Deja, dabar mūsų gyvenime yra pykčio ir pavydo perteklius. Pasirodo, kad dvasinės žmogaus savybės priklauso ne tik nuo supančio pasaulio ir išorinių aplinkybių, bet ir nuo priklausymo tam tikram Zodiako ženklui. Beje, tokių „malonių ir mielų“ ženklų nėra jau tiek ir daug. Tačiau, kita vertus, jie turi tikrai dideles sielas ir atviras širdis. Jie stengiasi padėti visiems tiek žodžiais, tiek darbais. Jie nėra linkę į ginčus ir skandalus. Jie moka nuoširdžiai mylėti, atleisti, gyventi iš tikrųjų, niekam nepriekaištaudami ir nekaltindami. Kokiems Zodiako ženklams priklauso šie nuostabūs žmonės?

Vėžys

Šio Zodiako ženklo atstovai yra labai pažeidžiami. Jie labai nerimauja dėl neteisybės, todėl niekada neįžeis kito žmogaus. Jie gali lengvai įsivaizduoti save pašnekovo vietoje, įeiti į jo padėtį. Jie neprisimena nuoskaudų ir nesugeba ilgai pykti. Gaila, kad aplinkiniai kartais neįvertina geros jų nuomonės apie kitus ir pasinaudoja jais, norėdami įgyvendinti savo klastingus planus. Jūs visada galite kreiptis į Vėžį pagalbos ir patarimo, jis tikrai išklausys ir supras. Prie jo linksta kenčiantys žmonės. Net jei Vėžys bus neteisingai įžeistas, jis  padarys viską, kad konfliktas nesivystytų ir stengsis palaikyti gerus santykius su priešu.

Svarstyklės

Svarstyklės yra labai taikus Zodiako ženklas. Šio zodiako ženklo atstovai nori, kad viskas aplinkui būtų teisinga ir harmoninga, jiems nepatinka chaosas ir netvarka, ypač santykiuose su žmonėmis. Nepaisant tyros širdies, jie toli gražu nėra naivūs. Jie netoleruos patyčių ar šiurkštaus elgesio su jais. Tai, žinoma, smogia jų savimeilei, nors jie stengiasi to ir neparodyti. Svarstyklės visada siekia ramių ir sklandžių santykių.

Šaulys

Už išorinės drąsos ir įžūlumo slepiasi labai jautri ir gera siela. Be abejo, jie mėgsta nuotykius ir yra nuotykių ieškotojai, tačiau tai netrukdo jiems būti jautriais žmonėmis. Dėl savo artimųjų jie yra pasirengę daug kam, net ir bėgti į kitą pasaulio kraštą. Jie taip pat gali nesavanaudiškai padėti visiškai nepažįstamam žmogui, nors jiems netrūksta lyderystės ir šlovės troškimo.

Žuvys

Jų siela yra atvira visiems ir yra pasirengusi daugeliui padėti. Jos giliai išgyvena kitų žmonių kančias, nuoširdžiai nerimauja dėl aplinkinių. Jei jos negali padėti savo darbais, tai vien tik nuo patarimų sielai tampa lengviau. Jų dalyvavimas visada yra labai vertingas ir malonus.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].