Ne taip seniai žmonės, kurie gyvenime dažnai įsimylėdavo, buvo visais įmanomais būdais smerkiami visuomenės ir daugelis apie juos galvojo kaip apie nerimtus asmenis. O su tokiomis moterimis buvo elgiamasi kaip su laisvo elgesio merginomis. Tačiau laikas nestovi vietoje ir pasaulis keičiasi. Keičiasi ir žmonių gyvenimo vertybės bei požiūris į daugelį dalykų. Be to, pasikeitė požiūris į vyro ir moters santykius. Laisvi santykiai dabar toli gražu nėra neįprasti. Žmogus per savo gyvenimą gali daug kartų įsimylėti, o kartais tuo pačiu metu jausti jausmus keliems žmonėms. Astrologai teigia, kad tai nėra atsitiktinumas. Kai kuriems žmonėms tiesiog žvaigždės lėmė tokį likimą. Daug priklauso nuo to, po kokiu Zodiako ženklu gimėte.

Skorpionas

Šio Zodiako ženklo atstovai yra aistringos prigimties ir išsiskiria negirdėtu įžūlumu. Jie tiesiog traukia prie savęs priešingos lyties atstovus. Skorpionai naudojasi savo prigimtinėmis savybėmis ir gebėjimu suvilioti aplinkinius žmones. Tuo pačiu metu jiems visiškai nerūpi, ką jaučia kiti. Jie gali lengvai nutraukti santykius, nes niekada neleis, kad juos kažkas pirmesnis paliktų. Siekdami savo tikslo, jie yra pasirengę įveikti bet kokias kliūtis. Todėl jie gali užkariauti beveik bet kurį žmogų ir net atimti jį iš šeimos. Tai labai klastingi ir pavojingi žmonės, su kuriais visada turite būti budrūs. Priešingu atveju kyla pavojus likti be vyro ar žmonos.

Dvyniai

Dvyniai keičia gyvenimo partnerius, bijodami suklysti. Jie stengiasi padaryti teisingą pasirinkimą, bet nežino, kaip tai padaryti. Tačiau jie moka pasinaudoti gundymo menu. Nepaisant to, kad jie išbando daugybę variantų ir daro klaidas, jie vis tiek dažnai būna apdovanoti ir suranda tikrąją meilę.

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovai gimsta romantikais, bet tik iki santuokos. Saldainių-gėlių puokščių laikotarpis su jais – nenutrūkstama šventė ir malonumas. Jie nuolat daro staigmenas ir džiugina prabangiomis dovanomis. Jiems labai svarbu, kad kiti apie juos gerai galvotų. Jie bando parodyti savo tikruosius ir išgalvotus privalumus. Tačiau romantiška pasaka baigiasi po vedybų.

Liūtas

Šio ženklo atstovai yra tikri širdžių užkariautojai. Norėdami pavergti ir užkariauti žmogų, jie labai pasistengs. Jei reikia, jie netgi gali apsimesti nuolankiais. Jiems labai svarbu turėti lygiavertį partnerį. Todėl gyvenimą susiejęs su Liūtu, jo partneris pagal savo charakterį turi tapti žvėrių karaliumi.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].