Šie trys Zodiako ženklai dažniau nei kiti turi „seną sielą“. Vaikystėje jie atrodo ne pagal metus išmintingi. Ar esate tarp šių Zodiako ženklų?

REKLAMA

Teigiama, kad šių ženklų atstovai yra optimistiški ir lengvai prisitaikantys prie bet kokių pokyčių bei situacijų. Vis dėlto, jų išmintis kelia ir susižavėjimą, ir sumišimą. Tai – žmonės, turintys „seną sielą“.

REKLAMA

Manoma, kad siela turi nueiti ilgą kelią, įgyti patirties ir pasiekti dvasinio tobulėjimo aukštumas. „Sena siela“ anaiptol nereiškia, kad pats žmogus yra senas: amžius tam neturi jokios reikšmės.

Tie, kurie turi „seną sielą“, šiek tiek skiriasi nuo savo bendraamžių. Jie mieliau bendrauja su vyresniais žmonėmis, vadovaujasi jų patirtimi, vertina dvasinius, o ne materialius gyvenimo aspektus, mėgsta įgyti naujų žinių, nepripažįsta veidmainystės ir apsimetinėjimo.

REKLAMA

Tokie žmonės priima sprendimus viską kruopščiai apgalvoję. Jie iš prigimties ramūs ir protingi: net tarp vaikų yra „mažų senukų“.

Tokių žmonių nėra daug, o daugiausiai jų sutinkama tarp šių 3 Zodiako ženklų atstovų:

REKLAMA

1. Ožiaragis

Ožiaragiai turi unikalų gebėjimą prisitaikyti ir interpretuoti. Jie perima vyresnių kartų patirtį ir prieinama forma perduoda ją jaunesniems už save žmonėms.

REKLAMA

„Sena siela“ įpareigoja Ožiaragius būti atsakingais ir mokyti to kitus. Ožiaragiai išsiskiria santūrumu ir pusiausvyra, jie mąsto retrospektyviai.

Jų polinkis analizuoti leidžia priimti teisingus sprendimus ir duoti gerų patarimų kitiems.

REKLAMA

2. Žuvys

Įžvalgios Žuvys yra vienas svajingiausių ir poetiškiausių Zodiako ženklų. Dauguma šio ženklo atstovų atrodo kaip kitoje epochoje gimę žmonės. Sąžiningumas yra vienas svarbiausių jų charakterio bruožų.

REKLAMA

Žuvys yra mielos, mandagios, išmintingos ir neįprastai jautrios. Vis dėlto, kartais ir šio ženklo atstovai leidžia sau pasilinksminti, ir tuomet visiškai praranda rimto žmogaus įvaizdį.

REKLAMA

3. Mergelė

Šio ženklo atstovai galbūt yra vieninteliai, kurie linkę „sendinti“ savo sielą. Jie puikiai supranta ribas tarp atsakomybės ir vaikiškumo, sąmoningai priima sprendimus ir nesielgia neapgalvotai, kad tik išlaikytų jaunystę.

REKLAMA

Nuo pat vaikystės Mergelės  turi autoritetą, iš kurio semiasi išminties. Galbūt iš pradžių šio ženklo atstovams  tai tėra žaidimas, tačiau laikui bėgant daugelis šio ženklo atstovų tampa daug protingesni ir įžvalgesni nei jų bendraamžiai, o tai teigiamai veikia jų karjeros pažangą ir padeda sukurti laimingą šeimą.

„Sena siela“ – tai dovana, leidžianti išvengti klaidų ir perduoti patirtį kiekvienam, pasiruošusiam ją priimti. Budrumas, kantrybė ir tam tikras jos savininkams būdingas atsiribojimas nepaverčia jų senais ar keistais.

REKLAMA

Tai buvo 3 Zodiako ženklai, kurie linkę turėti „seną sielą“. Galbūt esate vienas šių ženklų atstovų?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].