Plaukų kirpimas visais laikais buvo laikomas ne tik įprasta procedūra, bet ir galimybe į savo gyvenimą pritraukti sėkmę. 2023 m. rugsėjį kiekvienas mūsų galės pasirinkti palankias mėnesio dienas atnaujinti savo išvaizdą ir džiaugtis sėkme.

REKLAMA

Naujo įvaizdžio kūrimas yra panašus į atgimimą, todėl plaukų kirpimui visada buvo skiriamas ypatingas dėmesys. Būtent todėl ekspertai rekomenduoja įsiklausyti į astrologų patarimus, kad būtų galima pasirinkti pačias palankiausias rugsėjo dienas apsilankymui kirpykloje. Tai įneš į jūsų gyvenimą džiugių pokyčių, leis išsivaduoti iš praeities ir padės lengviau išspręsti problemas.

REKLAMA

Rugsėjo 1 d.: pirmąją rudens dieną mažėjantis Mėnulis  bus Žuvų žvaigždyne. Tai –  laikas, kai energija tampa ramesnė, todėl galime šiek tiek atsikvėpti. Šią dieną plaukų kirpimas padės atsikratyti neigiamų emocijų, leis susitvarkyti mintis ir padės pasiruošti naujam sezonui.

Rugsėjo 2, 3 d.: Mėnulis  toliau mažėja Avino žvaigždyne. Tai – palankus laikotarpis drąsiems ir ryžtingiems kirpimams. Šiuo laikotarpiu yra galimybė pakeisti savo įvaizdį ir įnešti į gyvenimą ryškumo. Rinkitės  profesionalų kirpėją, kuris padės pasirinkti ne tik jūsų išvaizdą, bet ir temperamentą atitinkantį kirpimą.

REKLAMA

Rugsėjo 4, 5 d.: Mėnulis toliau mažėja ir pereina į Jaučio žvaigždyną. Tai suteiks gyvenimui stabilumo ir pusiausvyros. Naujas kirpimas suteiks pasitikėjimo savimi ir pagerins nuotaiką. Taip pat bus naudingos plaukų priežiūros procedūros, kurios padės išvengti plaukų sausėjimo ir trapumo.

Rugsėjo 6, 7 d.:  mažėjantis Mėnulis pereina į Dvynių žvaigždyną. Jei šiomis dienomis kirpsite plaukus, tai atitrauks jūsų dėmesį nuo svarbių klausimų, todėl astrologai rekomenduoja atsisakyti apsilankymo kirpykloje. Šiomis dienomis vertėtų atlikti plaukus puoselėjančias procedūras ir stiprinti imunitetą. Taip pat šiomis dienomis galima pakirpti plaukų galiukus, tačiau drastiškų pokyčių vertėtų atsisakyti.

REKLAMA

Rugsėjo 8, 9 ir 10 d.: mažėjantis Mėnulis bus Vėžio žvaigždyne. Tai – palankus metas išsivaduoti iš liūdesio ir negatyvo.  Astrologai rekomenduoja apsilankyti pas stilistą rugsėjo 9 d., kai Mėnulis sustiprės Vėžio žvaigždyne ir turės teigiamos įtakos nuotaikai bei emocijoms.

Rugsėjo 11, 12 d.: senstantis Mėnulis Liūto žvaigždyne plaukų būklei turi ne patį geriausią poveikį. Kirpimas gali išprovokuoti plaukų galiukų šakojimąsi, todėl šiomis dienomis rekomenduojama pasirūpinti plaukus stiprinančiomis procedūromis. Šios dienos bus palankios liaudiškų receptų išbandymui.

REKLAMA

Rugsėjo 13, 14 ir 15 d.: Mėnulis pereina į Mergelės žvaigždyną. Palankiausia diena plaukų kirpimui bus rugsėjo 13 d., kai Mėnulis įsitvirtins Mergelės žvaigždyne. Rugsėjo 15-oji bus jaunatis, kai naujas įvaizdis kels daugiau rūpesčių nei džiaugsmo. Rugsėjo 14 d. kirpimas taip pat neduos teigiamo efekto.

REKLAMA

Rugsėjo 16, 17 d.: Mėnulis pradeda augti ir pereina į Svarstyklių ženklą. Plaukų kirpimas 16 dieną laimės neatneš, tačiau rugsėjo 17-ąją stiliaus pokyčiai bus tikrai į naudą. Naujas įvaizdis pagerins savijautą, padės įgyti pasitikėjimo savimi ir leis paprasčiau prisitaikyti prie pokyčių.

Rugsėjo 18, 19 ir 20 d.: Mėnulis toliau stiprėja ir pereina į Skorpiono žvaigždyną. Plaukų kirpimas šiomis dienomis bus palankus tiems žmonėms, kurie yra pasiryžę pokyčiams. Nauja šukuosena gali pritraukti meilę ir harmoniją.

REKLAMA

Rugsėjo 21, 22 d.: augantis Mėnulis bus Šaulio ženkle, todėl šiomis dienomis palanku keisti įvaizdį. Nors rezultatai bus tikrai džiuginantys, tačiau nereikėtų pamiršti, kad jie bus trumpalaikiai. Šiomis dienomis galima drąsiai improvizuoti ir ryžtis drastiškiems pokyčiams.

Rugsėjo 23, 24 d.: augantis Mėnulis bus Ožiaragio žvaigždyne. Jei šiomis dienomis kirpsite plaukus, tai gali susilpninti imunitetą ir pritraukti negatyvias mintis. Šiomis dienomis bus palanku stiprinti plaukus: bus naudinga išbandyti ir liaudiškus receptus, ir profesionalias grožio priemones.

REKLAMA

Rugsėjo 25, 26 d.: augantis Mėnulis bus Vandenio žvaigždyne, todėl šiomis dienomis bus palanku patrumpinti plaukų galiukus. Vis dėlto, radikalių pokyčių rekomenduojama vengti, nes tai gali sukelti stresą ir užmaršumą. Šiuo laikotarpiu svarbu išlikti harmonijoje su savimi ir neprovokuoti likimo staigiais pokyčiais.

REKLAMA

Rugsėjo 27, 28 d.: Mėnulio augimas Žuvų ženkle – puikus metas kirpti plaukus. Naujas įvaizdis padės pasiekti sėkmės asmeniniame gyvenime ir sukurti darnius santykius su kolegomis. Originalus kirpimas padidins pasitikėjimą savimi ir motyvuos pradėti naujus projektus.

Rugsėjo 29, 30 d.: paskutines rugsėjo dienas Mėnulis praleis Avino žvaigždyne, o 29 dieną prasidės pilnatis. Tai reiškia, kad  kirpimo geriau atsisakyti, nes galite nusivilti rezultatu. Šiomis dienomis reikėtų vengti bet kokių didelių pokyčių, nes priešingu atveju galite prarasti motyvaciją ir gyvybingumą.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.