Sunku juos mylėti, bet neįmanoma jų nemylėti – tai galima pasakyti apie tikrąsias Žuvis. Norite sužinoti kodėl?

Žuvys yra sudėtingiausias zodiako ženklas. Jūs turite pripažinti, kad jūs nežinote, kas vyksta jūsų draugo galvoje. Net jei jūs pats gimėte po šiuo ženklu, tuomet jūs negalite visada elgtis sąmoningai, ir tai yra 10 priežasčių kodėl.

1. Žuvys – 12 zodiako ženklas

Žuvys yra paskutinis zodiako ženklas. Taigi kiekvienas, kuris gimė po šiuo ženklu, yra 11 kitų ženklų charakteristikoj.

Žuvims kartais labai sunku suprasti save ir savo jausmus. Štai kodėl jie yra tokie neaiškūs ir dažnai priima visiškai kvailus sprendimus.

Tačiau šie žmonės yra labai atviri. Žuvis yra draugas, kuris visada sako „taip“, net jei vėliau jis apgailestauja. Ir dar Žuvys yra žmonės, kurie labiau orientuoti į logiką, o ne jausmus.

Nors jie daro impulsyvius veiksmus, jie paprastai pagalvoja prieš tai, ką daro. Bet bent jau tada, kai jie yra pasirengę išbandyti viską.

2. Žuvys visada ieško naujos patirties.

Jie labiausiai džiaugiasi, kai jie suranda kažką, kuris yra pasiruošęs pasidalinti su jais troškimu ieškant nuotykių. Patekę į „stabilumo“ ir nuspėjamumo spąstus, Žuvys greičiausiai atliks impulsyvų veiksmą ir pasinaudos pirmąja galimybę, kad radikaliai pakeistų gyvenimą.

3. Jie yra jautrūs ir gailestingi

Žuvys dažnai verkia per melodramas ir nuolat aukoja labdarai. Ir visa tai yra nuoširdu, o ne norint pasirodyti prieš kažką. Taigi, jei ieškote dėmesingo ir rūpestingo partnerio gyvenimui, pažiūrėkite į Žuvis.

4. Jiems sunku atskirti tikrovę nuo fantazijos.

Žuvys yra pagrindiniai svajotojai Žemėje, nes jų dangiškieji globėjai yra Jupiteris ir Neptūnas. Žuvys nuolat skuba ieškodamos naujų tikslų, jos negali nei nurimti, nei ką nors atsiminti, bet tai ir jų žavesys, tiesa?

5. Jie įsijaučia į kitų žmonių problemas

Kartais kitų žmonių emocijos juos užvaldo tiek, kad negali išspręsti savo. Kartais jų gyvenimas panašus į chaosą, nes jie neturi laiko spręsti problemas: yra daugybė svetimų žmonių!

Tiesą sakant, tai yra pliusas, o ne minusas. Galų gale, niekas kitas neturi tokio atsidavimo.

6. Jie paprastai gali galvoti tik tada, kai jie paliekami vieni.

Jei Žuvys užrakins savo kambaryje bent valandą, tada jie tikrai naudojasi laiku, kad galėtų išsiaiškinti save ir parengti naują pasaulio užkariavimo planą.

7. Jie yra intravertai

Žuvys bando bendrauti su daugeliu žmonių, bet beveik niekada nežino, kaip pažįstamus paversti draugais. Jie gali užduoti daug klausimų apie jūsų gyvenimą. Jie tikrai smalsūs ir kartais įsižeidžia, kai jiems neatskleidžiate norimo atsakymo į jų klausimą.

8. Jie yra draugai su visais

Žuvys yra puikus teisininkas. Šie žmonės moka su visais rasti bendrą kalbą. Esant kivirčui, Žuvys visada bandys padėti ir išteisinti abu žmones, nes kam pyktis, kai galima sutarti.

9. Žuvys yra jautrios ir emocionalios

Būkite atsargūs, kai nuspręsite įžeisti Žuvį. Jūsų draugas gali būti įžeistas daug daugiau, nei manote.

Žuvys yra labai jautrios ir bet kuriuo metu sugeba susijaudinti. Pagalvokite prieš juos paliesdami.

10. Žuvys mėgsta turėti autoritetus.

Jie nori gyventi keliuose gyvenimuose vienu metu, todėl bandydami atlikti skirtingus vaidmenis, tai yra normalu ir natūralu. Negalima kaltinti jų dėl dvilypumo.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].