Veido oda nuolat veikiama įvairių aplinkos faktorių, dulkių, riebalų, taip pat ir makiažo priemonių. Naudojami veido plovikliai nuvalo nešvarumus, kad jie nebūtų odos problemų ir dirginimo. Veido prausikliai – tai ne tik kosmetikos produktas, bet ir kasdienio grožio ritualo pagrindas, kuris atlieka lemiamą vaidmenį prižiūrint veido odą ir išlaikant ją jaunatvišką. Tad, kuo gi šios priemonės yra tokios svarbios ir kaip gali pagerinti odos būklę.

REKLAMA

Nuvalo nešvarumus ir makiažą. Veido plovikliai yra kaip stebuklingas siurblys, kuris nuvalo nešvarumus, perteklinį riebalų sluoksnį ir netgi kruopščiai pašalina makiažą. Tai svarbu ne tik dėl odos švaros, bet ir dėl jos sveikatos. Atlikus valymo procedūrą prieš einant miegoti yra užtikrinama, kad oda kvėpuos ir atsinaujins per naktį. Tai yra būtinas žingsnis, norint išsaugoti sveiką ir gražią odą.

Valo poras. Teisingai parinktas veido ploviklis gali atverti poras ir pašalinti riebius nešvarumus. Tai prisideda prie sveikos ir švytinčios odos puoselėjimo. Tai leidžia atsiskleisti natūraliam odos grožiui.

REKLAMA

Drėkina ir maitina. Dauguma kokybiškų veido ploviklių yra praturtinti drėkinamaisiais ingredientais, kurie maitina odą ir suteikia jai reikiamą drėgmės lygį. Tai ypač svarbu sausai odai.

Apsaugo nuo senėjimo. Priešingai nei agresyvios odos valymo priemonės, veido plovikliai su antioksidantais ir maitinančiomis medžiagomis gali apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų ir ankstyvo senėjimo.

REKLAMA

Skatina kraujotaką. Veido prausikliai taip pat gali padėti skatinti kraujotaką, kuris prisideda prie odos sveikatos, spalvos ir švytėjimo.

Optimalus odos paruošimas kitoms priežiūros priemonėms. Naudojant veido ploviklius, odos paviršius tampa itin gerai paruoštas kitoms priežiūros priemonėms, tokioms kaip tonikas, serumai ar kremas.

REKLAMA

Veido prausiklis ne tik yra būtina kasdieninės veido odos priežiūros dalis, bet ir maloni procedūra skirta pasirūpinti savimi. Taip pat ir itin naudinga, nes tai yra veiksmingas būdas išsaugoti odą jaunatvišką, išlaikyti ją šviesią ir spindinčią bei „atstatyti“ po kasdieninių aplinkos „iššūkių“. Taigi leiskite veido plovikliams tapti Jūsų odos sveikatos „saugotojais“ ir mėgaukitės šiuo atpalaiduojančiu grožio ritualu.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.