Svajojate apie gražias, ilgas ir užriestas blakstienas, kurios pavers jūsų žvilgsnį užburiančiu? Tikrai nebūtina atlikti blakstienų priauginimą: galite išbandyti paprastą gudrybę, kuri jūsų blakstienas pavers kur kas išraiškingesnėmis.

REKLAMA

Kai norite susikurti tobulą šukuoseną, tikėtina, kad plaukus garbanojate arba naudojate plaukų tiesinimo žnyples. Blakstienos – taip pat plaukai, tačiau su jomis reikia elgtis labai atsargiai. Jei norite turėti dar išraiškingesnes blakstienas, tikrai nesiūlome naudoti plaukams skirtos įrangos, tačiau siekiant paties geriausio rezultato šiluma yra labai svarbi.

REKLAMA

Ką daryti, kad blakstienos būtų ilgesnės?

Ši gudrybė padės užriesti ir pailginti blakstienas be didelių pastangų. Jums tereikia atlikti šiuos veiksmus:

REKLAMA
  1. Prieš naudodamos blakstienų rietiklį, pašildykite jį plaukų džiovintuvu apie 20 sekundžių. Jis turi būti šiltas, bet ne karštas – nerizikuokite, nes galite sudeginti blakstienas!
  2. Užrieskite blakstienas kaip įprasta: pastebėsite, kad rezultatas yra kur kas geresnis!
  3. Padažykite blakstienas mėgstamu tušu. Norite dar ilgesnių ir storesnių blakstienų? Užtepkite tušą dar viena kosmetine priemone – „skystomis blakstienomis“, kuriose yra šilko pluošto. Ši priemonė padengia kiekvieną blakstieną, o dirbtinių blakstienų efektas išlieka labai ilgai. Galiausiai užtepkite dar vieną tušo sluoksnį.

Dar vienas puikus pasirinkimas – baltas blakstienų tušo pagrindas, ant kurio vėliau tepamas blakstienų tušas. Galite net neabejoti, kad naudojant tokią priemonę blakstienos bus kur kas išraiškingesnės.

REKLAMA

Taip pat vertėtų naudoti blakstienų augimą stimuliuojančias priemones: jų galima rasti kone kiekvienoje vaistinėje.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].