Skaistalai – tai kosmetikos priemonė, kuri vos per kelias sekundes gali suteikti veidui sveiką, jaunatvišką išvaizdą. Jei neturite jų po ranka, tačiau norite, kad jūsų veidas būtų skaistus ir švytintis, gali pakakti vos dviejų kosmetikos priemonių, kurios užtikrins puikų rezultatą.

REKLAMA

Skaistalų naudojimas yra  puiki priemonė, galinti padėti greitai pakoreguoti makiažą ir atnaujinti  išvaizdą. Vis dėlto, ką daryti, jei neturite jų po ranka? Mūsų močiutės žinojo apie vieną gudrybę, kuri gali vos per kelias akimirkas suteikti veidui norimą išvaizdą. Pakanka dviejų produktų, kad veidas vėl atrodytų gaivus ir švytintis.

Kodėl skruostus verta tepti skaistalais?

REKLAMA

Jei naudojami skaistalai, veido oda atrodo sveika ir jauna. Kaip rašoma „WP Woman“svetainėje:

„Moterys mėgsta naudoti skaistalus, jie net ir pavargusią odą gali paversti švytinčia. Be to, skaistalais galima kontūruoti veidą ir pabrėžti skruostikaulius. Skaistalų naudojimas taip pat gali optiškai suploninti veidą“.

REKLAMA

Kaip  naudoti skaistalus?

REKLAMA

Pirmiausia naudokite pudrą, o tada – birius skaistalus. Taip pat galite naudoti ir kreminius skaistalus, kurie tepami ant švarios odos. Nesvarbu, kurio tipo skaistalus nuspręsite pasirinkti, skaistalais reikia ryškinti skruostikaulių liniją. Uždėkite nykštį ant ausies viršaus, o rodomąjį pirštą – ant šnervės. Kai nukreipsite rodomąjį pirštą link nykščio, pajusite skruostikaulį. Nepamirškite, kad skaistalų nereikėtų tepti per arti nosies. Palikite nuo jos maždaug 2 pirštų tarpą. Skaistalus tepkite švelniai, kad tarp kosmetinės priemonės ir odos neliktų aiškios ribos. Taip išgausite labai natūraliai atrodantį efektą.

REKLAMA

Naujas skaistalų tepimo būdas

Jei nenorite pirkti skaistalų, tačiau norite, kad oda atrodytų skaisti ir gaivi, pasinaudokite paprasta gudrybe, apie kurią žinojo ir mūsų močiutės:

REKLAMA
  • Paruoškite lūpų pieštuką ir makiažo pagrindą.
  • Naudokite lainerį, kad nubrėžtumėte linijas tose vietose, kur reikia tepti skaistalus.
  • Padenkite skruostus odos spalvos makiažo pagrindu.
  • Švelniai įtrinkite į odą.
  • Po šios procedūros jūsų skruostai bus subtiliai rausvi, o veidas įgis gražią, sveiką išvaizdą.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].