Rankinių rūšys, kurios atrodo itin pigiai. Nesirinkite tokių!

Šiais laikais galima gauti norimų prekių visiškai nebrangiai. Žinoma, jos nebus originalios ir aukštos kokybės… Atsirado daugybė prekės ženklų, kurie parduoda madingus drabužius, papuošalus ir rankines už prieinamą kainą. Žinoma gamintojai stengiasi klientams pasiūlyti geriausią pasirinkimą. bet apsipirkimas vis tiek pilnas spąstų. Rankinė yra ypač svarbus aksesuaras, kuris gali sugadinti net ir labiausiai apgalvotą įvaizdį. Šiame straipsnyje pristatysime, kokios rankinių rūšys atrodo pigiai, tad geriau jų nesirinkti!

Dirbtinė oda

Ekologiškos rankinės išties atrodo puikiai, bet tik tuo atveju, jei dirbtinė oda nepretenduoja į natūralumą! Bloga medžiaga matoma iškart – ji yra arba per plona, ​​arba per šiurkšti. Taip pat dažnai matomos siūlės, tad rankinė jūsų nepuošia, o tik nupigina jūsų įvaizdį.

Keli odos tipai

Dizaineris prisiminė viską, kas geriausia, ir sutalpino visas medžiagas į vieną daiktą. Manote, kad tai atrodys skoninga? Tiktai ne!

Neįprastos formos

rankinių rūšys

Galbūt tai atrodo ekstravagantiškai, ir tokia rankine tikrai nustebinsite praeivius, bet juk ji labai nepatogi!

Originalo kopija

Jei turguje pirkote rankinę, kuri atrodo lygiai taip pat, kaip iš mados žurnalo, ar manote, kad ji ir yra originalas? Garantuojame, jog tai bus kopija! Geriau investuokite į tikrus prekės ženklus ar į jaunus dizainerius. Be to, už autorių teisių pažeidimus baudžiama, kodėl jūs motyvuojate sukčius?

Kokio nors daikto formos rankinės

Braškės, saldainiai ar skardinė kondensuoto pieno primena vaikystę. Sutinkame, kartais tikrai norisi grįžti į tą nerūpestingą laikotarpį, bet tokio tipo aksesuarai retai kada atrodo gerai. Jei sugalvosite kokį nors teminį įvaizdį, tuomet tikrai palaikysime jūsų kūrybiškumą!

Megztos arba nertos rankinės

Galbūt jūs manote, kad tai boho ar hipių stilius. Deja, tokios rankinių rūšys moterims suteikia liūdnumo įvaizdį. Atrodo, kad neseniai išsiskyrėte, bet niekaip negalite atsisveikinti su tokia rankine…

rankinių rūšys

Rankinės, papuoštos piešiniais

O, šis variantas turi savo palaikymo grupę – močiutes. Jei esate jauna moteris, kol kas dar nenešiokite tokių rankinių!

Nailoninės rankinės

Nailonas atrodo labai pigiai. Jei vis dėlto norite būtent nailoninės rankinės, stenkitės rinktis tokią, kurią puoštų odos detalės. Ji atrodys gražiau.

Didelės rankinės

Didelės rankinės tikrai gali būti patogios, bet jos neabejotinai gadina jūsų laikyseną. Mieste apsiribokite vidutinio dydžio rankine, o į sporto salę eikite su sportinei aprangai skirtu krepšiu. Be to, kai rinksitės didelę rankinę, pasikliaukite savo kūnu, stebėkite, su kuo jaučiatės patogiai.

Rankinės, su nepatogiomis rankenomis

Šis punktas ypač reikalauja dėmesio. Rankinė gali būti ir erdvi, ir geros formos, ir gražiai atrodyti, bet kaip ją nešioti, jei rankenos labai nepatogios? Gali būti, kad rankinė net netelpa užsidėti ant peties, o norint rankinę nešti rankoje, tenka ją keistai sulenkti ir ji tampa sunki bei nepatogi, o ir dirželio nėra… Tikrai nesirinkite tokio modelio.

Rankinių puošyba

Rankinės, išmargintos įvairiais papuošimais, įpareigoja jas nešioti taip, kad gerai matytųsi.  Dažnai ant tokių rankinių gali matytis likę pirštų atspaudai, o papuošimai su cirkoniais ir grandinėlėmis yra pats blogiausias, koks tik gali pasitaikyti. 

rankinių rūšys

Atminkite, kad moterys niekuomet netaupo pinigų perkant batus ir rankines! Linkime gero apsipirkimo!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].