Mėnulio kalendorius rugpjūčio mėnesiui: kada geriausia kirpti nagus?

Mėnulio kalendoriuje pateikti patarimai padeda pritraukti sėkmę, atliekant kasdienius reikalus. Astrologai papasakojo, kada rugpjūčio mėnesį geriausia kirpti nagus, kad patrauktumėte likimą į savo pusę, įgytumėte pasitikėjimo savimi ir nuvytumėte bėdas šalin.

REKLAMA

Paskutinis vasaros mėnuo yra puikus laikas, kai galite lengvai pritraukti sėkmę ir klestėjimą. Tereikia paisyti astrologų patarimų.

REKLAMA

Rugpjūčio 1 d.

Mėnulis dyla Jaučio ženkle. Ši diena tinka nagų kirpimui. Geriausia tai atlikti ryte.

Rugpjūčio 2, 3 ir 4 d.

Mėnulis Dvynių ženkle ir toliau dyla. Šis laikas dviprasmiškas, todėl astrologai rekomenduoja nagus kirpti tik rugpjūčio 3 d. Likusį laiką geriau skirti rankų priežiūrai.

REKLAMA

Rugpjūčio 5, 6 d.

Mėnulis Vėžio ženkle – puikus metas pasirūpinti savo išvaizda. Nagų priežiūros procedūros neleis nagų plokštelėms išsisluoksniuoti.

REKLAMA

Rugpjūčio 7, 8 ir 9 d.

Rugpjūčio 9 d. jaunatis patekės Liūto ženkle. Tai nėra geriausias laikas nagams kirpti, nes gali susilpnėti imuninė sistema ir gyvenime atsirasti nedidelių rūpesčių.

2021

REKLAMA

Rugpjūčio 10, 11 d.

Mėnulis pradeda pilnėti Mergelės ženkle. Nagus kirpti geriausia rugpjūčio 11 d., jei norite, kad nekiltų problemų. Geriau nagus palikti suapvalintus.

Rugpjūčio 12, 13 d.

Mėnulio pilnėjimas tęsiasi Svarstyklių ženkle. Nagų kirpimas šiomis dienomis padės sustiprinti imuninę sistemą, taip pat atsikratyti abejonių ir nerimo. Procedūrą galima atlikti namuose, nesinaudojant meistro paslaugomis.

REKLAMA

manikiūras

Rugpjūčio 14, 15 d.

Mėnulis dvi dienas pasiliks Skorpiono žvaigždyne. Astrologai pastebi, kad rugpjūčio 14 d. tinka nagams kirpti, o rugpjūčio 15 d. yra nagų plokštelių stiprinimo metas.

REKLAMA

Rugpjūčio 16, 17 d.

Mėnuliui pilnėjant Šaulio ženkle, nagų kirpimas gali susilpninti biolauką. Šiomis dienomis geriausia palikti nagų plokšteles ramybėje, kad nepatektumėte į bėdą.

REKLAMA

Rugpjūčio 18, 19 d.

Mėnulis su Ožiaragio žvaigždynu yra puiki palaikymo komanda. Šią dieną nagų kirpimas padės atsikratyti negalavimų, taip pat susidoroti su trapiais ir sluoksniuotais nagais.

Rugpjūčio 20, 21 ir 22 d.

Mėnulis persikelia į Vandenio žvaigždyną, o rugpjūčio 22 d. pakils jo pilnatis. Nagus kirpti geriausia rugpjūčio 20 d., kad gyvenimas būtų sėkmingas. Kitomis dienomis tokia procedūra gali išprovokuoti nesėkmę.

REKLAMA

Rugpjūčio 23, 24 d.

Dylantis Mėnulis Žuvų ženkle yra laikas, kai efektyviausia kovoti su grybelio prevencija ir gydymu. Erdvės energija padės greitai susidoroti su liga arba užkirsti kelią jos atsiradimui.

REKLAMA

Rugpjūčio 25, 26 d.

Mėnulis Avino ženkle nebus stabilus, todėl astrologai rekomenduoja skirti laiko rūpestingoms procedūroms, atsisakyti kirpti nagus.

REKLAMA

Rugpjūčio 27, 28 ir 29 d.

Mėnulis praranda jėgas, persikelia į Jaučio ženklą. Šiomis dienomis galite kirpti nagus, suteikti jiems suapvalintą formą. Ne per ryškus lakas ir trumpas ilgis bus raktas į sėkmę.

Rugpjūčio 30, 31 d.

Dylantis Mėnulis paskutines rugpjūčio dienas praleis Dvynių ženkle. Šis laikas tinka nagų kirpimui ir bet kokioms procedūroms. Taip pat tiks drąsūs eksperimentai, kurie padės atskleisti paslėptus talentus.

REKLAMA

Išvaizdos transformacijos padeda patikėti savimi ir atrasti harmoniją, todėl net tokios smulkmenos kaip nagų kirpimas yra svarbios. Šios įprastos procedūros palankiomis dienomis padės kontroliuoti įvykius ir visada išlikti geriausiam.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].