Šiais laikais savo išvaizda besirūpinančios merginos nuolat lankosi pas manikiūro meistrus. Juk viskas turėtų būti tobula: nuo plaukų apimties viršuje iki nagų galiukų. Bėda atsitinka, kai nėra galimybės patekti pas savo meistrą. O stipriai paaugę nagai, padengti geliniu laku, atrodo labai netvarkingai. Ką daryti tokiu atveju, jums atsakys šis straipsnis! Šiandienos straipsnyje sužinosite, kaip pašalinti gelinį laką namuose nepažeidžiant nago plokštelės.

REKLAMA

Svarbu atsiminti, kad nagams reikia duoti laiko pailsėti. Juk perdėtas gelinis lakavimas gali sukelti neigiamas pasekmes. Kaskart lakuojant geliniu laku yra nušlifuojama šiek tiek nago paviršiaus. Dėl to tarp nago ir gelinio lako susidaro laisva erdvė, į kurią gali patekti drėgmė, dulkės ir nešvarumai. O po danga gali atsirasti bakterijų. Todėl manikiūro korekcija turėtų būti atlikta laiku. O tarp gelinių lakavimų verta bent savaitei nusilakuoti nagus įprastu laku.

REKLAMA

Kaip pašalinti gelinį laką namuose

Jei negalite susitarti su meistru ir negalite ilgiau dėvėti gelinio lako, pabandykite jį pašalinti patys. Atminkite, kad tai daryti verta tik kraštutiniu atveju, ir geriau būti labai atsargiam. Juk nagus turėtų tvarkyti meistras su specialiu aparatu, gebančiu atsargiai nuimti dangą. Tačiau kai nėra kitos išeities, tenka visko išmokti pačiam. Todėl susipažinkite su metodu, kuris gali padėti šioje sudėtingoje situacijoje.

Patikrintas metodas

REKLAMA

Pirmiausia paruoškite lako paviršių. Tam reikės nagų dildės, kadangi būtent ji palengvins dangos pašalinimo procesą. Pirmiausia nušlifuokite kelis gelio lako sluoksnius ir tik tada pereikite prie svarbiausio etapo. Svarbu: šlifuodami nepasiekite nago paviršiaus, šlifuoti turite tik gelinį laką.

REKLAMA

Paimkite 3 vatos diskelius. Padalinkite juos į 4 dalis. Sudrėkinkite diskus nagų lako valikliu. Pritvirtinkite vatos gabaliukus prie nagų ir apvyniokite juos folija. Palaukite 20 minučių. Tada naudodami manikiūro pagaliuką nulupkite dangą. Būkite labai atsargūs ir jokiu būdu nenaudokite metalinių įrankių.

REKLAMA

Atminkite, kad nuvalydami gelinį laką turite naudoti specialų medinį pagaliuką. Nebandykite to daryti metaliniais įrankiais, nes jie tik sugadins nagų plokštelę. Po šios procedūros būtinai patepkite pačius nagus ir odeles specialiu aliejumi. Jei tokio neturite – tiks ir paprastas alyvuogių aliejus iš virtuvės. Juk jame gausu naudingų mineralų. Šis aliejus padės sustiprinti jūsų nagų plokšteles.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].