Makiažo priemonių pirkimas yra tikras malonumas. Tačiau su tuo susijusį nusivylimą kažkada yra patyrusi kiekviena moteris – net ir makiažo specialistė. Nors parduotuvės lentynoje ar nuotraukoje internete spalva atrodė tobulai, užtepus pasirodė per tamsi. Net ir panaudojus tik vieną paspaudimą jau praradote teisę grąžinti prekę. Ir kaip žinome, tai nėra pigios priemonės, todėl būtų gaila jas tiesiog išmesti. Tada susimąstome, kaip pašviesinti makiažo pagrindą ir ar tai apskritai galima padaryti? TikTok vartotojai turi būdą tai padaryti!

REKLAMA

Netinkamas makiažo pagrindas yra tikra nelaimė. Per šviesaus atspalvio mūsų makiažas primena siaubo filmo personažą, o tamsus atspalvis gali reikšti, kad per daug laiko praleidome soliariume. Taip sukuriamas kaukės efektas, kurio niekas nenori. Norint išvengti tokių situacijų, reikėtų naudoti makiažo pagrindui puikiai prie jūsų odos priderintą toninį kremą. Deja, tai daryti tenka bandymų ir klaidų būdu. Tačiau nesijaudinkite – jums nereiks išmesti tų toninių kremų, kurie jums netinkami. Užtenka juos patobulinti ir pritaikyti prie individualių bruožų. Per tamsus pagrindas taps tobulu!

Kaip pašviesinti makiažo pagrindą?

Tai yra interneto vartotojų hitas, nes iš karto pataiso per tamsų kosmetikos atspalvį. Kalbame apie kone stebuklingą produktą, kurį savo profilyje išpopuliarino viena iš užsienio influencerių – Rose Siard.

REKLAMA

Šios mėlynos kosmetikos poveikis nuostabus!

Įrašuose savo akimis matome, kaip gelsvai oranžinis pagrindas tampa ryškesnis! Tiesiog sumaišykite jį su šiuo mėlynu pigmentu ir iš karto tepkite ant veido. Ir viskas! Kaip matote, verta investuoti į šį mėlyną stebuklą, o ne išleisti pinigus kitiems toniniams kremams. Be to, mes neturime jaudintis, kad mūsų oda blogai sureaguos į tai. Gamintojas užtikrina teigiamą jo poveikį.

Dėl šios gudrybės net ir tokia visiškai netinkama kosmetika, kaip per tamsus toninis kremas, gali sukurti gaivų ir natūraliai atrodantį makiažą.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].