Gelinis lakavimas, jei jis yra tinkamai atliekamas, yra pakankamai saugus. Vis dėlto, kaip ir dauguma kitų grožio procedūrų, gelinis lakavimas turi ir privalumų, ir trūkumų.

REKLAMA

Manikiūro specialistė Oksana Novikova  papasakojo, kokį poveikį nagams turi gelinis lakas.

Cheminiai nago nudegimai

REKLAMA

Po to, kai meistrai pradėjo lyginti nago plokštelę  specialiais pagrindais, labai dažnai pradėjo atsirasti cheminiai nago guolio nudegimai, nes polimerizacijos metu pagrindas gali generuoti šilumą, be to, jis visiškai neišdžiūsta.

REKLAMA

Cheminius nudegimus nėra lengva gydyti ir jie gali pasikartoti, kai nagai bus vėl padengiami gelio sluoksniu.

Nago plokštelės stiprinimui meistrai dabar naudoja kietus gelius, tačiau dangai vis dar naudoja trijų fazių lakavimo technologiją.

REKLAMA

Alerginė reakcija

Cheminiai nudegimai nėra vienintelė priežastis, kodėl  gelinis lakavimas gali būti pavojingas. Visos gelinio lako sudedamosios dalys gali sukelti alergiją.

REKLAMA

Mechaniniai pažeidimai

Mechaniniai pažeidimai yra dar viena priežastis, kodėl gelinis lakavimas gali būti pavojingas. Tokie pažeidimai gali atsirasti dėl netinkamo medžiagos pasiskirstymo ant nago plokštelės arba dėl laiku neatliktos korekcijos.

REKLAMA

Infekcijos

REKLAMA

Turbūt ne kartą girdėjote, kad grožio procedūrų kabinete galite pasigauti infekciją? Tai, deja, yra tiesa, todėl manikiūro meistrą vertėtų rinktis itin atidžiai. Taip pat vertėtų įsitikinti, kad manikiūro specialisto darbo vieta yra higieniška. Įrankiai turi būti sterilizuoti, darbo vieta – švari, o meistro išvaizda – tvarkinga.

Jei reguliariai atliksite gelinį lakavimą, tikrai galite užsiauginti  ilgus ir gražius nagus, tačiau nepamirškite, kad  labai svarbu pasirinkti tinkamą manikiūro saloną. Nesusigundykite pernelyg žemomis kainomis, nes tai gali reikšti,  kad salone nėra tinkamos sterilizavimo įrangos ir naudojami nebrangūs abejotinos sudėties geliniai lakai.

Ir, žinoma, nepamirškite, kad gelinį laką reikia nuvalyti ne vėliau nei po  3 savaičių: tuomet  nagai bus tvirti ir sveiki.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].