Tikriausiai dauguma iš mūsų kada nors gyvenime norėjo ką nors pakeisti savo išvaizdoje.

REKLAMA

Bales yra 80-metė moteris, kuri norėjo pasikeisti išvaizdą ir jaustis išskirtinai. Dabar ji gyvena Merilande, yra senjorė, o prieš tai dirbo mokslo ir medicinos srityje. Jos vaikystė buvo labai sunki, ir didžiąją gyvenimo dalį ji praleido rūpindamasi kitais, kol galiausiai suprato, kad atėjo laikas pasirūpinti savimi. 2021 metų gegužės mėnesį visos jos svajonės išsipildė, kai jai buvo atliktas gyvenimą pakeitęs makiažas.

REKLAMA

Prieš jai pakeičiant gyvenimą, Bales Hopkins pasidalino savo gyvenimo istorija. Galima drąsiai teigti, kad šiai moteriai teko daug išgyventi ir jai labai reikėjo padrąsinimo. Ji augo namuose, kuriuose nesijautė saugi, ypač šalia savo tėvo, kuris kovojo su savo asmeniniais demonais. Bales visada rūpinosi kitais, tikėjosi, kad kas nors kada nors pasirūpins ir ja, bet panašu, kad niekas niekada ir neatėjo jai padėti. Vaikystėje ji net nežaisdavo su vaikais, nes nenorėjo kitiems parodyti, kokia iš tikrųjų yra nelaiminga.

REKLAMA

Bales Hopkins įgijo citotechnologo – ląstelių tyrinėtojo – išsilavinimą ir buvo gerai žinoma bei gerbiama šioje srityje. Ji paaiškino, kad tarptautiniu mastu buvo žinoma apie 25-30 metų. Nors atrodė, kad jos gyvenimas pasikeitė į gerąją pusę, Bales vis dar kovojo su asmeninėmis problemomis. Su amžiumi jai vis dar buvo sunku užmegzti santykius su kitais žmonėmis, ypač su vyrais, todėl sulaukusi 40 metų ji nusprendė pati susilaukti vaiko, pasinaudodama donoro apvaisinimu.

REKLAMA

Specialistas atliko išsamią Bales Hopkins veido bruožų analizę, kad išsiaiškintų, koks makiažo stilius jai labiausiai tiktų. Jis nustatė, kad jos veido spalvai labiausiai tinka ramios, skaidrios ir šviesios spalvos, ir ėmėsi darbo, kad Bales atrodytų kaip žvaigždė, kuria ji visada ir turėjo būti. Prieš pasikeitimą moteris neskyrė daug laiko savo išvaizdai. Jos veido bruožai asimetriški, plaukai buvo padažyti paprasčiausiomis sruogelėmis ir dominavo santūrus stilius. Vis dėlto, jos akyse spindėjo kibirkštėlė, kurią specialistas pastebėjo ir turėjo išryškinti.

REKLAMA

Bales makiažas visiškai pakeitė jos išvaizdą! Ji atrodė žvalesnė, jaunesnė, švytinti ir, svarbiausia, laiminga! „Turiu pasakyti, kad tai yra nuostabu, jaučiuosi nuostabiai, išskirtinai ir žaismingai“, – po makiažo sakė Bales Hopkins. Kai ji pažvelgė į veidrodį, ją šokiravo ten pamatytas jos atspindys. Moteris paaiškino, kad augdama ji daug ką prarado – niekada nebuvo mokyklos išleistuvėse, niekada nesusituokė ir žmonės dažniausiai pamiršdavo jos gimtadienį. Pagaliau ji patyrė tokį gyvenimo atvejį, kai pagaliau galėjo būti dėmesio centre.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].