Mados tendencijos nuolat kinta. Įdomu tai, kad šiemet vis dažniau atsigręžiama į natūralumą. Natūralaus grožio puoselėjimas dabar tapo tiesiog neįkainojama vertybe. Vis dėlto, kai kurios šių metų makiažo tendencijos yra prieštaringos ir dviprasmiškos. Visai kaip ir moters prigimtis, tiesa?

REKLAMA
View this post on Instagram

REKLAMA

A post shared by Lisa Eldridge (@lisaeldridgemakeup)

REKLAMA

Blizgučiai

Lisa Eldridge nesivaiko makiažo tendencijų, –  ji jas kuria. Žinomas vizažistė teigia, kad šiemet nereikėtų bijoti naudoti blizgučių, kurie gali būti įvairių spalvų ir dydžių. Blizgučiais šiemet galima puošti ne tik veidą, bet ir kitas kūno dalis. Naudodamos mažus blizgučius galite suteikti odai viliojančio spindesio. Jei norite susikurti romantišką įvaizdį, blizgučiais puoškite raktikaulius ar pečius.

REKLAMA
View this post on Instagram

REKLAMA

A post shared by Lisa Eldridge (@lisaeldridgemakeup)

REKLAMA

Natūralumas

Moterys pagaliau pradėjo vertinti natūralų savo grožį ir nustojo lyginti save su kitomis dailiosios lyties atstovėmis. Vizažistai pataria nemaskuoti savo trūkumų – kur kas palankiau pabrėžti savo privalumus. Visai nesvarbu, ar tai gražios akys,  taisyklinga antakių forma, putlios lūpos ar rausvi skruostai.

REKLAMA

„Instagram“ socialiniame tinklalapyje vis dažniau atsisakoma įvairių filtrų: tokiu būdu yra skatinama priimti save su visais savo trūkumais.

Šviesūs antakiai

REKLAMA

Kurį laiką moterys stengėsi kuo labiau išryškinti savo antakius ar tiesiog pabrėžti jų natūralumą. Vizažistai ragina nebijoti eksperimentuoti su antakiais: šiemet juos galite drąsiai šviesinti.

Ryškūs vokų šešėliai

REKLAMA

Rebecca Worthingham tiki, kad į madą grįš netikėti šešėlių atspalviai. Ryškias šešėlių spalvas dabar galite pasirinkti savo nuožiūra.

Kleopatros makiažas

REKLAMA

Pamačius Kleopatros atvaizdą pirmiausia į akis krenta ryškios „strėlės“, kurios puošia jos veidą. Toks makiažas veidą paverčia dar išraiškingesniu, be to, nupiešti tokias „strėles“ yra labai paprasta.

Natūraliai atrodančios lūpos

REKLAMA

Jei negalite pasigirti putliomis lūpomis, jums tikrai nebūtina stengtis dirbtinai suteikti joms apimties. Visiškai pakanka pasitepti lūpas bespalviu blizgiu.

Žinoma, tikrai nebūtina vaikytis visų makiažo tendencijų. Ryškūs akių šešėliai ir Kleopatros makiažas yra priimtinas tikrai ne kiekvienai dailiosios lyties atstovei, tačiau galbūt jums patiks išbandyti antakių šviesinimą ar smulkiais blizgučiais papuošti pečius?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.