Ilsėkis ramybėje, Dizzy! Deja, bet paliktos vyresnės katės dažnai patenka į prieglaudas. Jas palieka jų buvę šeimininkai, kurie paprastai pageidauja jaunesnio ir gyvybingesnio namuose auginamo draugo.

REKLAMA

Kai Anglijos organizacijos „Cats Protection“ savanoriai išgelbėjo 18 metų katytę,  nežinojo ar bus sudėtinga surasti jai mylinčią šeimą. Katė, vardu Dizzy, buvo apgyvendinta Svindono gelbėjimo centre ir prieglaudoje išbuvo tris kartus trumpiau nei kitos už ją jaunesnės katės. Šie statistiniai duomenys, apie kuriuos pranešė „BBC News“, atspindi liūdną realybę, kad gyvūnai, vyresni nei 11 metų, paliekami likimo valiai.

REKLAMA

Tačiau Dizzy turėjo viską, kas jai buvo svarbu. Ji buvo labai mylima „senjorė“, kurios garsus murkimas nepalikdavo abejingų. Dėl savo nuostabios prigimties ji įveikė visas jai prognozuotas išankstines nuostatas.

Kitaip nei daugelis kitų, ieškančių mielo gyvūnėlio, Dawn Green atvyko į prieglaudą pasiimti ne mažo ir išdykusio kačiuko. 50-metė vis dar liūdėjo neseniai netekusi 14 metų savo katės Pyewacket.

REKLAMA

Ji pasakojo: „Išgyvenau sunkų savo gyvenimo periodą ir neturėjau jėgų rūpintis mažu kačiuku. Iš tiesų ieškojau tikros draugijos, o ne įspūdžių ieškančio gyvūnėlio.“

REKLAMA

Moteris buvo pripratusi prie keturkojų senjorų ir nenusileido, kad Dizzy sveikatos problemos ją sustabdytų pasiimti. Prieglaudos komandai ji atrodė esanti ideali šeimininkė, kuri puikiai pasirūpins savo nauja globotine.

Taip jau atsitiko, kad į naujus namus katytė atsikraustė praėjus dviem mėnesiams nuo jos atvykimo į prieglaudą. Ji ne kartą rodė dėkingumą naujajai šeimininkei ir mėgavosi švelniomis akimirkomis būdama kartu su ja.

REKLAMA

Šiandien mielosios Dizzy nebėra šiame pasaulyje. Jos šeimininkė labai emocingai pasakė: „Žinau, kad jai čia buvo gera ir  kad suteikiau jai geriausią priežiūrą gyvenimo pabaigoje, kokią tik katė galėjo gauti. Iki paskutinės sekundės augintinė žinojo, kad yra mylima. Labai pasiilgsiu savo Dizzy. Ji čia buvo neilgai, bet paliko man didelį įspūdį“.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].