Ištikimas labradoras 7 dienas sėdėjo prie ligoninės ir laukė savo šeimininko

Ištikimas labradoras, vardu Toto, visą savaitę praleido prie Pablo Soria ligoninės durų San Salvadore, Argentinoje. Šuo laukė savo šeimininko, nežinodamas apie jo mirtį, o vyro artimieji jį tiesiog pamiršo…

Toto ilgą laiką nesitraukė nuo pagrindinio įėjimo į ligoninę. Po kurio laiko ligoninės personalas šioje vietoje padėjo kartoninę dėžę, kad augintiniui būtų patogiau.

Toto nuotraukos išplito socialiniuose tinkluose ir netrukus pasiekė vietinių gyvūnų apsaugos asociacijų narius, nusprendusius pasirūpinti šunimi. Kadangi mirusio savininko artimieji nerodė susidomėjimo Toto, buvo nuspręsta jam surasti naujus šeimininkus.

labradoras

„Asmuo, kuriam rūpi Toto, turi gyventi name su saugiomis durimis, kad šuo negalėtų pabėgti. Priešingu atveju jis tikrai dar kartą grįš prie ligoninės durų“, –  teigia savanoris Fatima Rodriguezas.

Po to, kai šuo savaitę laukė prie durų, gyvūnų gynybos aktyvistai sugebėjo jį parnešti namo. Dabar jie ruošia jį sterilizavimui. Prieš tai jį apžiūrėjo veterinaras.

Labradoras yra labai ištikimas šuo. Jis puikus vedlys ir gelbėtojas.

Susipažinkite: benamis šuo, kuris padeda vaikams pereiti per pėsčiųjų perėją

Susipažinkite: benamis šuo, kuris padeda vaikams pereiti per pėsčiųjų perėją

Kai žmonės susimąsto apie gyvūnų auginimą, dažniausiai jie galvoja apie tai, kiek daug augintiniams reikia priežiūros. Kai pamatome pranešimus, kad šuo išgelbėjo žmogaus gyvybę, pirmiausia susimąstome apie policijos išdresiruotus šunis. Apskritai, šie augintiniai dažnai būna dėmesio centre. Šį kartą norime jums plačiau papasakoti apie šunį, gyvenantį Sakartvele. Ten benamis šuo saugo gyventojus nuo vagių ir padeda vaikams pereiti pėsčiųjų perėją. Dėl šių priežasčių žmonės jam sukūrė „Facebook“ ir „Instagram“ paskyras, kuriose dalinasi gyvūno nuotraukomis.

Šuns vardas yra Kupata.

benamis šuo

Šuo gyvena Batumyje, Juodosios jūros pakrantėje ir yra žinomas dėl miestelio vietinių gyventojų apsaugos. Jo vardas kildinamas iš Gruzijos nacionalinės dešros kupati. Iš tiesų žmonės jį vadina įvairiai: Bimi, Kurša, Tetra. Tačiau visame pasaulyje jis geriausiai žinomas Kupatos vardu, kurį jau minėjome anksčiau.

Vaikai jaučiasi saugūs, kai šalia yra šis benamis šuo.

benamis šuo

Maži vaikai tiki, kad Kupata juos apsaugos. Kartais šuo laukia vaikų prie įėjimo į parką ir lydi juos, kad padėtų jiems saugiau pereiti perėją ar tiesiog vaikštinėja kartu po parką.

Jam kiekviena diena yra tarsi atostogos.

Dėl nuotraukų ir vaizdo įrašų šuo tapo labai populiarus, tad vietiniai gyventojai ir net atvykę turistai visada fotografuojasi su juo. Be to, šio šuns vardas įamžintas kaip Holivudo žvaigždžių!

benamis šuo

Jaunieji menininkai mėgsta piešti šuns portretus.

Didėjant šuns populiarumui, garsūs menininkai ėmė piešti jo portretus ant miesto pastatų sienų. Jam sukurtos paskyros pilnos gerbėjų laiškų.

benamis šuo

Ar jūsų mieste gyvena toks nuostabus šuo?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].