Robin papasakojo apie sunkų kelią į kultūrizmo pasaulį. 48 metų Robin Hills, gyvenanti Ontarijuje, Kanadoje, yra ypatinga močiutė. Kadaise buvusi nedrąsi paauglė, dabar pataisos įstaigos pareigūnė sveria 90 kg ir turi 43 cm bicepsus, o jos pasitikėjimas savimi dabar yra nepaprastai didelis.

REKLAMA

Pasak „Daily Mail“, Ontarijuje gyvenanti trijų vaikų močiutė kultūrizmą pradėjo kultivuoti baigusi universitetą, kad neprarastų formos. Ji užsiregistravo vietinėje sporto salėje. Ji aiškina, kad kultūrizmas suteikė jos gyvenimui naują prasmę.

REKLAMA

„Buvau aukšto ūgio, liekno kūno sudėjimo, bet labai sportiška. Buvau vidutiniokė, bet visada žaidžiau krepšinį, tinklinį, bėgiojau ir žaidžiau beisbolą“, – pasakojo ji laikraščiui. „ Po vidurinės mokyklos norėjau palaikyti sportinę formą, todėl pradėjau užsiiminėti kultūrizmu vietinėje sporto salėje ir greitai įsimylėjau šį sportą.“

REKLAMA

Kadangi Robin ir toliau sunkiai dirbo kultūrizmo srityje ir atsidavė savo pomėgiui, ji suprato, kad atrado savo tikrąją aistrą. Po kiekvieno gimdymo ji tapo itin atsidavusi savo pomėgiui ir pasiekė savo fitneso tikslus.

REKLAMA

Šiandien Hill treniruojasi šešis kartus per savaitę, kad išlaikytų sportinę formą, ir atidžiai renkasi maistą. 48-erių metų moteris 2014 m. gavo Tarptautinės kultūrizmo ir fitneso federacijos (IFBB) sertifikatą ir profesionaliai varžosi visame pasaulyje.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].