Nuostabus pasikeitimas!

REKLAMA

Kai kurios moterys mėgsta turėti ilgesnius plaukus, nes mano, kad tai padidina jų fizinį patrauklumą. Bet tik ne Sarah Chisolm, Bostone gimusi septyniasdešimtmetė moteris, kuri jau seniai norėjo naujos šukuosenos savo ilgiems, bet retėjantiems plaukams.

„YouTube“ vaizdo įraše Chisolm paaiškino, kad pavargo nuo ilgų plaukų. Nors tuo metu jai buvo 73-eji, Bostono gyventoja sakė, kad viduje jautėsi esanti 40-ies, tačiau jos išvaizda neatspindėjo jos vidinės energijos.

REKLAMA

Taigi Chisolm buvo pasirengusi bet kokiems pokyčiams ir netgi buvo pasiryžusi nusikirpti plaukus trumpiau arba nusidažyti juos mėlynai, žaliai ar geltonai, jei tai suteiktų jai „energijos“, kurios reikėjo jos išvaizdai atgaivinti.

REKLAMA

Chisolm vadina Hopkins’ą  „stebuklingu žmogumi“, kuris taip pat išleido knygą vyresnėms nei 45 metų moterims. Knygoje „Staging Your Comeback, A Complete Beauty Revival for Women Over 45“ (liet. „Visiškas grožio atgimimas vyresnėms nei 45 metų moterims“) pateikiami patarimai, kaip senti elegantiškai.

REKLAMA

„Makeover Guy“ nukirpo Chisolm plaukus aukščiau nei pečiai, kad jie atitiktų jos savijautą. Moteris sakė, kad su savo nauja šukuosena jaučiasi tikrai puikiai ir yra pakankamai pasitikinti savimi, kad galėtų pasakyti, jog eidama šokti užkalbins kelis vyrukus.

„Tai tiesiog malonu, ne taip, kaip įprastame grožio salone, kur sklinda triukšmas ir veikia daug plaukų džiovintuvų. Jaučiuosi puikiai!“

REKLAMA

Žiūrovai, kurie matė Chisolm pasikeitimą, taip pat džiaugėsi tuo, kaip Hopkins’as pakeitė nuobodžius jos plaukus.

REKLAMA

„Oho, koks didelis pokytis, ji atrodo taip, kaip dabar jaučiasi, jaunesnė ir energingesnė moteris.“

„Man patinka jos energija. Dabar ji patenkinta savimi ir pasirengusi susirasti vyrą bei šokti. Tai tikrai kelia pasitikėjimą savimi. Ačiū, „Makeover guy“!“

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.