Nuotaka padovanojo savo posūniui  žiedą, kad jis jaustųsi ypatinga didžiosios dienos dalimi.

REKLAMA

Kai Rebeka Ryan Seabolt ketino ištekėti už savo vyro Tailerio, ji žinojo, kad nori, jog jos naujasis posūnis Judas didžiąją dieną taip pat pasijustų ypatingai.

Prisimindama pokalbius, kuriuos jiedu kalbėjo per jos sužadėtuves su tėvu Taileriu, Rebeka prisiminė, kad Judas klausė, ar ir jis turės žiedą.

REKLAMA

Todėl prieš birželio mėnesį vykusias vestuves, kaip rašė „Metro.co.uk“, Rebeka apsilankė „Etsy“ – interneto svetainėje, kurioje prekiaujama rankų darbo gaminiais. Ji užsisakė nedidelį rožinio aukso žiedą, tokį patį kaip poros vestuviniai žiedai. Tačiau ant Judo žiedo ji išgraviravo užrašą „Šeima amžinai“ ir vestuvių datą.

REKLAMA

Jos įrašas, kuriame buvo aprašytas šis nutikimas, tapo labai populiarus. Pasak „Metro“, ji rašė:

REKLAMA

„Kai pagalvojau, ką galėčiau padaryti, kad jis mūsų dieną jaustųsi ypatingas ir svarbus, tiksliai žinojau, ką turiu padaryti“.

REKLAMA

Rebeka nusprendė žiedą Judui įteikti prieš ceremoniją, kad prieš ištekėdama už jo tėvo jie galėtų praleisti ypatingą akimirką kartu.

REKLAMA

„Žinojau, kad bus puikus metas jam jį įteikti per pirmąjį susitikimą prieš ceremoniją. Vos jam pirmą kartą mane pamačius, paaiškinau jam, ką jam dovanoju, ir jis labai apsidžiaugė, kad turės tokį patį žiedą kaip ir jo tėtis bei aš“, – pasakojo ji.  Apie tai rašė „Metro“.

Tai taip pat buvo pirmas kartas, kai Judas pamatė savo pamotę su vestuvine suknele. Berniukas buvo toks sujaudintas, kad pradėjo verkti. Jo reakciją galite pamatyti žemiau esančioje nuotraukų demonstracijoje.

REKLAMA

Pažvelkite į šią išraišką!

REKLAMA

Sunku sulaikyti ašaras.

REKLAMA

Taip pats geriausias pasaulyje apkabinimas…

REKLAMA

Nedvejodami spauskite bendrinimo mygtuką, jei ši istorija ir nuotraukos jus sujaudino!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].