Nepažįstamas žmogus prekybos centre moteriai patarė pasidaryti nėštumo testą. Buvo praėję vos trys mėnesiai po persileidimo, todėl moteris manė, kad tai – neįmanoma.

REKLAMA

Moteris patyrė šiurpų susidūrimą su kita moterimi, kuri patarė pasidaryti nėštumo testą.

Lana iš Australijos neseniai papasakojo apie apsipirkimą prekybos centre, kuris amžiams pakeitė jos gyvenimą. Jos istorija pasklido internete ir buvo peržiūrėta daugiau nei 2,1 mln. kartų.

REKLAMA

Praėjus trims mėnesiams po to, kai ji neteko sūnaus dėl persileidimo, Lana ėjo į parduotuvę nupirkti gėlių ant jo kapo, kai ją sustabdė visiškai nepažįstamas žmogus. Lana paaiškino: „Ši moteris priėjo prie manęs, nužiūrėjo mane nuo galvos iki kojų, ir pasakė: jūs nėščia“.

REKLAMA

Lana neatrodė ir nesijautė nėščia, todėl toks moters komentaras ją labai suglumino. Vis dėlto, ji nusprendė nusipirkti nėštumo testą.

Lana atliko nėštumo testą, kuris, jos manymu, „tikrai bus neigiamas“. Ji nufilmavo savo reakciją, kai pamatė testo rezultatą. Lana paprasčiausiai negalėjo patikėti savo akimis.

REKLAMA

Emocingame vaizdo įraše Lana laiko teigiamą nėštumo testą prieš kamerą ir sako: „Tai – tikrai beprotiška, bet taip yra. Juostelė pasirodė iš karto. Maniau, kad jis bus neigiamas.”

@lanaabiancaa
REKLAMA

What?! Legged it to get a test immediately! #pregnancytest #pregnancytestresults #lifeafterloss #3monthspostpartum

♬ Get You The Moon – Kina

REKLAMA

Kitą dieną Lana įkėlė naują vaizdo įrašą, nors „vis dar netikėjo“, kad yra nėščia.

Lana papasakojo, kaip viskas buvo, kai ji pirko gėles ant savo sūnaus kapo.

REKLAMA

„Ji priėjo prie manęs ir pasakė: atsiprašau, kad trukdau, bet aš tiesiog jaučiu tokius dalykus. Žinau, gal atrodysiu pernelyg įkyri, bet ar jūs paskutiniu metu darėtės nėštumo testą? Pažvelgiau į ją ir pasakiau: ne, aš ką tik praradau sūnų, todėl galimybė vėl pastoti yra paskutinis dalykas, apie kurį dabar galvoju. Ji pasakė: o gal vis tiek turėtumėte pasidaryti nėštumo testą?“

Komentaruose po vaizdo įrašu Laną užplūdo sveikinimai. Kiti taip pat dalijosi panašiomis istorijomis. Galbūt mus tikrai supa žmonės, kurie mato ateitį.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].