Daugelis tėvų nenori, kad jų vaikai keistų savo išvaizdą ir griežtai atsiriboja nuo grožio operacijų.

REKLAMA

Britė Carla Bellucci su tuo nesutinka. Ji taupo pinigus, kad 14 metų dukra turėtų galimybę atlikti norimas operacijas.

60 000 sekėjų socialiniame tinkle „Instagram“ turinti 37 metų moteris „The Sun“ teigia, kad jos dukra nėra klasikinio grožio tipo, o plastinės operacijos jai padės ateityje, nes „bjaurūs žmonės nieko nepasiekia“. Todėl kiekvieną mėnesį ji operacijoms atideda 125 svarus.

REKLAMA

„Skirtingai nuo mano berniukų, esu gana abejinga dukros išsilavinimui. Ji turi pasinaudoti savo išvaizda, jei nori gyvenime ko nors pasiekti“, – toliau duodama interviu sako ji.

REKLAMA

Tai būtina, jei ji nori tapti realybės šou žvaigžde

Carla jau išleidžia daugiau nei 165 svarų per mėnesį savo dukters išvaizdai. Pinigai skiriami nagams tvarkyti, antakiams puoselėti ir plaukams priauginti.

„Šiuo metu mano dukrai patinka Kardashian išvaizda su dideliu užpakaliu, didele krūtine ir putliomis lūpomis. Kai jai sukaks 16 metų, jos lūpos bus paputlintos, o aš jai visiškai pritarsiu“.

REKLAMA

„Jau dabar dukra atrodo gerai, tačiau operacijų dėka ji atrodys dar geriau”,- tokie žodžiai skamba iš šios motinos lūpų.

REKLAMA

„Jei ji nori būti sėkminga influencerė ar realybės šou žvaigždė, tuomet ji privalo turėti populiarią išvaizdą ir tam reikės plastinių operacijų “, – reziumuoja ji.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].