Linda Fruits yra mama ir tinklaraštininkė, ji gyvena su dviem mažais sūnumis, buvusiu vyru Chrisu ir savo drauge Maddy.

REKLAMA

„Mūsų gyvenimo kelias susiklosto taip, kaip jį kuriame patys“, – apie savo neįprastą šeimyninę situaciją „People“ pasakojo Linda Fruits (33 m.).

Tinklaraštininkė ir jos draugė Maddy neseniai susilaukė sūnaus Arlo. Mažasis Arlo gimė, kai buvęs Lindos vyras Chrisas savanoriškai pasisiūlė būti spermos donoru.

REKLAMA

Maddy jau seniai svajojo tapti mama, o prieš susipažindamas su Linda ieškojo galimybės, kad galėtų susilaukti kūdikio. Ji gerai sutarė su Lindos ir Chriso vaikais, todėl, kai pora paprašė Chriso, šis sutiko būti donoru. Tačiau ne tik donoru. Jis sutiko išpildyti Maddy svajonę mainais už tai, kad aktyviai dalyvaus vaiko gyvenime ir atliks tėvo vaidmenį.

Chrisas, gyvenantis kartu su Linda ir Maddy, džiaugiasi, kad namuose atsiras dar vienas berniukas. Du Lindos ir Chriso sūnūs, kurių jie susilaukė būdami susituokę, 3 ir 5 metų Elliotas ir Owenas, taip pat džiaugiasi galėdami susipažinti su berniuku. Apie tai rašė mama tinklaraštininkė.

REKLAMA

Ji nesijautė gerai

Kai Linda ištekėjo, ji norėjo, kad viskas būtų įforminta popieriuje. Tačiau vis tiek nesijautė gerai. Jai vis dar kažko trūko, bet ji nelabai suprato, ko.

REKLAMA

Ji ir jos vyras Chrisas (37 m.) susipažino bare, kuriame Linda dirbo. Po kelerių metų draugystės pora susituokė 2016 m. Tačiau kažko trūko. Bent jau Lindai.

„Intymumas atrodė kaip prievolė“, – sakė Linda, kuri net suabejojo, ar turėtų turėti santuoką, nes fizinis artumas tarp jų nebuvo tinkamas.

REKLAMA

Ilgainiui Linda suprato, kodėl nebuvo fizinio artumo. Ją traukė moterys. Po to sekė ilgas savęs apmąstymų laikotarpis, kol Linda nusprendė išsiskirti.

REKLAMA

„Niekas neturėtų to kęsti ilgai, kai nenori vyro apkabinti, pabučiuoti ar paliesti. Aš taip pat norėjau, kad jis turėtų tai, ko nusipelnė“, – sako Linda.

Mylėjo savo šeimą ir nenorėjo, kad tai pasikeistų

REKLAMA

Tačiau ji mylėjo savo šeimą ir nenorėjo, kad kas nors pasikeistų. Todėl ištarti tuos žodžius buvo sunku. Galiausiai ji nevaldomai pravirko, kai papasakojo Chrisui apie savo jausmus. Jis netikėtai gerai priėmė Lindos prisipažinimą.

„Užaugau tarp gėjų ir lesbiečių. Mano tėvai turėjo daug draugų, kurie vėlai atskleidė savo jausmus. Tik tada jiems viskas įgavo prasmę“, – pasakojo Chrisas.

REKLAMA

Pora, kuri jau susitvarkė skyrybų reikalus, natūraliai nusprendė nutraukti santykius. Tačiau ar jie, kaip ir visi tokio proceso metu, išardė šeimą, pasidalino turtą ir atskirai auklėja vaikus?

Lindai ir Chrisui patiko kartu auginti vaikus. Jie tebėra artimi draugai ir nusprendė likti kartu net po skyrybų, kurios įvyko 2021 m. rugpjūtį.

REKLAMA

„Kasdien puikiai dirbame kartu, mums patinka rytais atsibusti su vaikais ir būti kartu, abiem jais rūpintis“, – apie praktinius poros susitarimus po skyrybų pasakojo verslininkas Chrisas.

Jie persikraustė į skirtingas namų puses ir pradėjo susitikinėti su kitais žmonėmis.

REKLAMA

Gyvenimas su Maddy

Pirmasis pradėjo susitikinėti Chrisas, o Lindai reikėjo šiek tiek laiko prieš parsisiunčiant pažinčių programėlę, skirtą lesbietėms: „Iš tikrųjų, aš neieškojau santykių. Tai buvo nauja mano pusė, kurią tiesiog norėjau pažinti.“

REKLAMA

Tačiau po to, kai pirmasis pasimatymas nepavyko dėl chemijos stokos, ji susitarė susitikti su Maddy (36 m.).

Susitikimas buvo sėkmingas. Per kelias savaites Linda ir Maddy viena kitai pradėjo jausti stiprius jausmus.

REKLAMA

Iš pradžių Maddy atrodė, kad netradicinis Lindos susitarimas su Chrisu jai šiek tiek sunkiai priimtinas. Tačiau jos jausmų tai nepakeitė, o Linda visada atvirai pasakodavo, kur yra ir kas vyksta.

Savo tinklaraštyje „Fruity Bunch“ Linda dalijasi akimirkomis iš savo unikalaus šeimyninio gyvenimo. Ji sulaukia daugybės klausimų. Ne visi komentarai tokie geranoriški, bet daugelis buvusių išsiskyrusių žmonių sako, kad jų gyvenimo pasirinkimas yra naudingas jų vaikams.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.