Melissa Sloan yra mažamečių vaikų mama, kuri yra „priklausoma“ nuo tatuiruočių. Ji kas savaitę pasidaro po tris naujas tatuiruotes. Dabar jai tenka susidurti su to pasekmėmis: niekas nenori jos įdarbinti. 45 metų moteris paskutiniu metu sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio. Moteris pasakoja, kad tatuiruotės jai suteikia ramybę. Augdama ji patyrė daug prievartos, todėl ji ieškojo būdų, kurie padėtų nusiraminti.

REKLAMA

„Neturiu jokių laimingų vaikystės prisiminimų“, – pasakoja 45 metų moteris.

Ji gyvena Velse su savo dviem vaikais ir 56 metų partneriu Luku.

REKLAMA

„Aš nesu mačiusi savo tėčio. Mane skriaudė daugybė vyrų. Mane skriaudė net ir mano pusbrolis“.

REKLAMA

Melissa Sloan  pasakoja, kad žmonės iš juos juokiasi, arba apeina ratu, kad netektų su ja susidurti. Vis dėlto, moteris teigia, kad ji nesigaili dėl savo sprendimo visą savo kūną padengt tatuiruotėmis.

„Per savaitę pasidarau po tris tatuiruotes. Aš tapau priklausoma. Dabar negaliu sustoti, nes tai tapo priklausomybe. Aš tiesiog negaliu sustoti“.

REKLAMA

Nors Melissai patinka jos tatuiruotės, tačiau visa tai turi savo kainą. Būtent dėl savo išvaizdos moteris negali rasti darbo.

REKLAMA

„Negaliu gauti darbo. Niekas nenori manęs įdarbinti. Negavau net ir tualetų valytojos darbo“,- sako ji.

Ji pati pasiruošusi imtis bet kokio darbo. Melissa tikisi, kad netrukus galės pradėti dirbti. Ji šiuo metu yra aktyviose darbo paieškose.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].