Dauguma moterų daug laiko skiria plaukelių šalinimui, tačiau Eldina Jaganjac to atsisakė.

REKLAMA

Mokytoja Eldina Jaganjac (31 m.) iš Kopenhagos sako, kad  toks sprendimas neliko nepastebėtas. Nors kai kurie žmonės negaili aštrios kritikos, tačiau ji sulaukia gerokai daugiau teigiamo dėmesio nei kada nors anksčiau.

Eldina Jaganjac dienraščiui „Daily Mail“ pasakoja, kad atsisakius šalinti ūselius ir pešioti antakius,  jai yra gerokai paprasčiau „filtruoti“ su vaikinais, kurie  jai rodo dėmesį. Vis dėlto, ji taip pat sulaukia nemažai grubių komentarų.

REKLAMA

Atsisakiusi šių grožio procedūrų, Eldina nesijaučia praradusi moteriškumą. Veikiau priešingai: ji įgavo dar daugiau pasitikėjimo savimi.

REKLAMA

Eldina Jaganjac augo mažame miestelyje. Ilgainiui ją pradėjo erzinti faktas, kad moterys turi skirti daugiau laiko ir pinigų savo išvaizdos puoselėjimui.

„Iš moterų tikimasi, kad jos skirs daug daugiau laiko ir pinigų savo išvaizdai, kad jos taptų vizualiai priimtinomis visuomenėje, ypač viešosiose erdvėse. Jei vyras nesiskuta ir nepešioja antakių, niekas to nepastebi ir nekomentuoja, nes tai nieko neįprasto“, – sako 31 m. moteris.

REKLAMA

Eldina, kaip ir dauguma kitų dailiosios lyties atstovių, nuo pat mažumės buvo mokoma rūpintis savimi. Anksčiau ji net negalėdavo išeiti į lauką, jei jos antakiai nebuvo sutvarkyti. Jei ji eidavo į sporto salę, ji visada pasirūpindavo, kad kojos būtų švariai nuskustos.

REKLAMA

Vis dėlto, 2020 metais Eldina nusprendė, kad to jau gana. Ji nusprendė nustoti pešioti antakius ir šalinti viršutinės lūpos ūselius.

Eldina teigia, kad jai neberūpi nei kaip ji atrodo, nei ką apie ją galvoja kiti. Vis dėlto, ji pripažįsta, kad kartais gatvėje ji išgirsta įžeidžiančių pastabų.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].