„Labai apsidžiaugiau, kad esu nėščia. Maža to, laukiausi dvynių! Mano džiaugsmą temdė tai, kad vienam mano vaikų buvo diagnozuota įgimta širdies yda. Buvo skaudu žinoti, kad mano pačios vaikas gali susidurti su dideliais gyvenimo sunkumais.

REKLAMA

Viena gydytoja paaiškino, kad dėl vaiko ligos geriausia rinktis abortą. Tarp gydytojų kilo daug diskusijų, ar abortas yra geriausia išeitis. Man netgi buvo sakoma, kad tai aš kalta dėl vaiko ligos, nes esu vegetarė.

REKLAMA

Mano dukra su širdies yda dabar mokosi ikimokyklinio ugdymo įstaigoje ir jaučiasi sveika. Ji, kaip ir jos sesuo, netgi užsiima kovos menais. Didelis randas ant jos krūtinės primena, ką ji išgyveno vaikystėje. Kraują skystinančius vaistus ji turi gerti kasdien visą likusį gyvenimą, antraip gresia trombozė.

REKLAMA

Ji gyvena nerūpestingą gyvenimą, aš labai džiaugiuosi, kad ji gimė, dėkoju, kad talentingi chirurgai ir jų komanda išgelbėjo jos gyvybę. Žinoma, lieka atviras klausimas, kokia ji bus sulaukusi mano amžiaus. Pasak vaikų kardiologės, sveikatos problemų galima tikėtis nuo 30 ar 40 metų.

REKLAMA

Internete galiu rasti apie suaugusiųjų, turinčių tokią širdies ydą kaip mano dukra, istorijų, ir sužinoti apie jų gyvenimą, nes tai dažnai skelbiama socialiniuose tinklalapiuose. Visa tai man teikia vilties, nes šie žmonės turi darbus ir pomėgių. To paties linkiu ir savo dukrai“.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].