Kiekviena mama žavisi savo vaiku: kai kurios skuba dalytis vaiko ypatumais su savo prenumeratoriais socialinėje žiniasklaidoje.

REKLAMA

Moteris pasidalino, kad jos keturių mėnesių sūnus yra toks putlus, kad atrodo kaip mini sumo imtynininkas. Moteris, vardu NyaJ, „TikTok“ tinkle paskelbė vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas jos sūnus. Šis vaizdo įrašas tapo labai populiarus.

REKLAMA

Vaizdo įraše matyti, kaip jis sėdi su sauskelnėmis ant giminaitės kelių, o jo žavios riebios „rinkelės“ aiškiai matomos. Nenuostabu, kad socialinės žiniasklaidos vartotojai svarstė, ar mažylis maitinamas nesveikai, tačiau, laimei, išdidi mama noriai pasidalijo savo paslaptimi.

REKLAMA

Vaizdo įraše ji paaiškino: „Štai ką daro motinos pienas! Keturių mėnesių sumo imtynininkas.“

REKLAMA

Šiuo metu vaizdo įrašas peržiūrėtas daugiau nei 5,5 mln. kartų.

„Oh… Toks gražus didelis kūdikis! Pažiūrėkite, koks sveikas ir laimingas jis atrodo! Ir tie nuostabūs plaukai! Tai angelas“, – džiaugėsi vienas sekėjas.

REKLAMA

Antrasis sekėjas pajuokavo: „Tai ne pienas! Tai plakta grietinėlė!“

@nyaaa.ny
REKLAMA

The power of the titty milk 🥛

♬ original sound – NyaJ💕

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].