Moteris iš Misisipės, ištekėjusi už 61 metais vyresnio vyro, sako, kad yra pasirengusi sukurti tvirtą šeimą su naujuoju savo vyru, nors jis yra dešimtmečiu vyresnis už jos pačios senelį.

REKLAMA

Dvidešimt ketverių metų Miracle Pogue su 85 metų Charles’u susipažino 2019 metais, dirbdama skalbykloje, ir tarp jų užsimezgė draugystė, kuri po metų peraugo į romantiškus santykius. 2020 metų vasario mėnesį Charles’as pasiūlė jai tekėti, o praėjusią vasarą pora susituokė.

REKLAMA

Miracle papasakojo apie akimirką, kai sužinojo apie savo vyro brandų amžių: „Sužinojau tai pokalbio metu, kai paklausėme vienas kito gimimo datos ir jis pasakė, kad yra gimęs 1937 metais. Aš net nenutuokiau jo amžiaus, tiesiog norėjome sužinoti, kaip mums seksis gyventi. Man nesvarbu ar jam 100, ar 55 metai, man jis patinka toks koks yra. Maniau, kad jam gali būti 60 ar 70 metų, nes jis tikrai gerai atrodo,“ – sakė ji ir pridūrė: „Jis visada žvalus ir aktyvus.“

REKLAMA

Miracle sakė, kad jos motina, 45 metų Tamika Phillips, ir senelis, 72 metų Joe Brown’as, nuo pat pradžių palaikė gerus santykius su juo. Tačiau jos tėvą, 47 metų Kareem’ą Phillips’ą, įtikinti buvo sunkiau.

„Mano senelis pasakė, kad jei aš esu laiminga ir noriu tai daryti, tai ir jis laimingas. Mano tėtis buvo nusiteikęs kitaip: „Ne, kategoriškai ne“, – aiškino nuotaka. „Prireikė daug laiko jį įtikinti“.“

REKLAMA

„Jei jis nebūtų atvykęs į mano vestuves, būtų mane praradęs visiems laikams“, – tęsė ji. „Pasakiau jam, kad man reikia jo palaikymo ir kad jis turėtų palydėti mane prie altoriaus. Vos sutikęs Charles’ą ir su juo pasikalbėjęs, jis jį iš karto pamėgo“.

REKLAMA

Miracle sako, kad jie planuoja dirbtinį apvaisinimą ir ji tikisi su vyru susilaukti dviejų vaikų.

„Noriu, kad jis turėtų dar vieną savo vaikų kartą. Norime nueiti į dirbtinio apvaisinimo kliniką ir pasikalbėti apie savo galimybes“, – aiškino ji.

REKLAMA

„Jau anksčiau buvome IVF klinikoje, bet pajutome gydytojų išankstinį nusistatymą, nors jie manęs nepažinojo, ir tai buvo gana slegiantis jausmas“, – aiškino suglumusi moteris, – „Dabar apie tai pamiršiu, jei tik jie man leis turėti savo vaiką. Galbūt Charles’o amžius trukdo mums susilaukti vaikų, bet aš esu atvira viskam. Gal tai mums pavyks?“

REKLAMA

Kol kas pora stengiasi išnaudoti kiekvieną gyvenimo dieną, bet kartu žvelgia ir į ateitį.

„Žinau, kad realiai gyvensiu ilgiau už jį, todėl stengiuosi gyventi, linksmintis ir patirti kuo daugiau su juo kartu. Stengiamės mėgautis gyvenimu“, – entuziastingai pasakojo Miracle. „Jis yra mano riteris spindinčiais šarvais!“

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].