JAV Teksaso valstijoje esančio „Starbucks“ baristai giriami kitų po to, kai jie padėjo 18-metei merginai, patyrusiai nepageidaujamą nepažįstamo vyro dėmesį.

REKLAMA

Užsisakant kavą „Starbucks“ baristai visada paklausia kliento vardo ir jį užrašo ant puodelio. Visi, kurie kada nors lankėsi „Starbucks“, tikriausiai yra pagalvoję, ar jiems nepabosta rašyti keistus klientų vardų variantus. Net ir turint vardą, kurį gali ištarti net dauguma penkiamečių, ne kartą daugeliui klientui ant cappucino kavos puodelio buvo užrašyti įvairūs keisti, tikro vardo neatitinkantys vardų variantai.

Tačiau šio incidento Teksase (JAV) metu baristai užrašė kai ką daug svarbesnio nei vardas.

REKLAMA

Jaunai moteriai, atėjusiai ir užsisakiusiai kavos, teko patirti nemalonų vyro dėmesį. Vyro elgesys sukėlė „Starbucks“ darbuotojams įtarimų.

Kaip praneša „Today“, baristos ant jaunos merginos puodelio jai pasiuntė žinutę, kad yra pasirengę bet kada įsikišti, jei ji tik to norėtų. Užuot ant puodelio užrašę merginos vardą, jie parašė: „Ar tau viskas gerai? Ar nori, kad įsikištume? Jei nori, nuimk nuo puodelio dangtelį“.

REKLAMA

Merginos mama po incidento socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino savo dėkingumu.

Ji teigė, kad jos dukra norėjo išlikti anonime. Kai mergina nuėjo į „Starbucks“ paskaityti knygos, ją užkalbino nepažįstamas vyras.

REKLAMA

„Ji tik norėjo išeiti iš namų ir ramiai pasėdėti bei pasimokyti. Jai patinka sėdėti ir skaityti kavinėse,“ – teigė motina „Facebook“ įraše.

Tačiau dukra nesijautė taip grėsmingai ir nenuėmė dangtelio iš dalies dėl to, kad jautėsi saugi žinodama, jog kažkas ją stebi, kai ji sėdi kavinėje.

REKLAMA

Šį kartą tai nebuvo kritinė situacija, tačiau paauglės motina padėkojo, kad „Starbucks“ darbuotojai pasirūpino jos dukra.

„Man, kaip motinai, tai yra didžiausia baimė, kad jei mano vaikui kas nors nutiks ir niekas nepadės“, – rašė ji.

REKLAMA

Be to, įkyrus vyras taip pat dingo supratęs, kad kavinės darbuotojai suprato ir stebi šią situaciją.

„Esu nepaprastai dėkinga visiems ten dirbusiems darbuotojams ir tikiuosi, kad mes visi galėsime iš jų pasimokyti ir būti pasirengę ištiesti pagalbos ranką aplinkiniams žmonėms, kuriems, pasirodys, kad jos reikia“, – rašė dėkinga paauglės mama.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].