Kai Margaret ant savo hamako pastebėjo kažką didelio ir juodo, ji manė, kad tai šuo. Bet tada ji pažvelgė atidžiau ir suprato, kad klydo.

REKLAMA

Margaret Perkins kaip įprasta dirbo savo kasdienius darbus, kai kažką pastebėjo pro langą. Iš pradžių ji manė, kad į jos sodą įžengė šunys ir žaidė jos hamake. Bet tada Margaret pro savo langą pamatė į didelį ąžuolą lipantį lokio jauniklį ir suprato tikrąsias savo lankytojų tapatybes.

REKLAMA

Margaret paėmė fotoaparatą ir pradėjo filmuoti jų išdaigas savo sode. Jos akyse trys triukšmingi lokių jaunikliai užlipo ant hamako, kelis kartus jį apvertė, nukrito ir vėl pakilo.

Iškritę jaunikliai taip pat turėjo laiko galynėtis tarpusavyje ant žemės.

REKLAMA

Deja, Margaretos hamakas neatlaikė meškiukų linksmybių ir žaidimų. Tačiau Margaret, atrodo, dėl to visai nepergyvena, nes jai patinka stebėti lokių išdaigas ir kikenimą. Tačiau berniukų linksmybės greitai baigėsi, kai jie pastebėjo savo mamą ir perlipo per Margaret tvorą bei nusekė paskui mamą iš sodo.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].