Meilės istorija, kuri tragiškai pasibaigė Jungtinėse Amerikos Valstijose. Beveik tuo pačiu metu nuo koronaviruso mirė mylinti pora iš Mičigano. Nors jie abu buvo paskiepyti, tačiau liga jiems baigėsi nesėkmingai. Tačiau jie laikėsi už rankų iki pat pabaigos!

Cal ir Linda Dunham įrodė, kad tikra meilė tikrai egzistuoja. Jų istorija sukrečia, bet kartu suteikia vilties, kad kartu galima įveikti net mirtį. Nors jų abiejų jau nebėra, jų atminimas tebėra gyvas tarp jų artimųjų.

Kartu iki pat mirties

59 metų Cal ir 7 metais vyresnės Linda santykiai buvo sėkmingi. Susipažinę jie žinojo, kad nori būti kartu visą likusį gyvenimą. Nors niekas to nesuprato pažodžiui, būtent taip ir nutiko. Pandemija visiems laikams pakeitė jų šeimos gyvenimą.

Liepos mėnesį pora išvyko į iškylą. Jiems abiem greitai pasireiškė peršalimo simptomai, kuriuos jie supainiojo su sinusitu. Po trijų dienų jie pasijuto taip blogai, kad nusprendė grįžti iš atostogų anksčiau.

Nepraėjus nė savaitei, Linda ir Cal atsidūrė ligoninėje, kur jiems buvo diagnozuota COVID-19 infekcija. Jie labai sunkiai susirgo šia liga, ir netrukus abiem prireikė intubacijos. Kai gydymas jiems nepadėjo, gydytojai pasakė poros šeimai, kad teks juos atjungti nuo gyvybę palaikančių aparatų.

Cal ir Linda taip mylėjo vienas kitą, kad nusprendė likti kartu iki galo. Kol gydytojai darė, ką reikėjo, jiedu laikėsi už rankų. 11:07 val. mirė Cal, o praėjus minutei po jo mirties, mirė ir Linda.

„Ji visada juokaudavo ir sakydavo: „Na, jei išeisi anksčiau už mane, aš ateisiu tau iš paskos, pažadu!“ Taip ir atsitiko, ji iš tiesų išėjo iškart po jo“, – interviu žiniasklaidai sakė poros dukra.

Koronavirusas pavojingas visiems

Nors moteriai labai sunku, nes ji neteko abiejų tėvų, tai, kad jie mirė kartu beveik tuo pačiu metu, ją šiek tiek guodžia. Juk nė vienam iš jų neteko kentėti praradus savo mylimą žmogų.

„Jie buvo iš tų porų, į kurią kiti žiūrėjo ir sakė: „Noriu taip gyventi, noriu tokios meilės, kai būsiu tokio amžiaus“. – pasakojo Sara.

Tiek Cal, tiek Linda buvo paskiepyti dviem COVID-19 vakcinos dozėmis ir laikėsi visų galiojančių kovos su pandemija taisyklių. Tačiau jie turėjo gretutinių ligų. Jų dukra pyksta, kad kai kurie žmonės vis dar ignoruoja pandemiją, nes jos tėvų pavyzdys įrodo, kad šia liga gali susirgti bet kas.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].