Įsivaizduokite, kad vieną dieną atsibundate ir nieko nebeprisimenate. Pamirštate, kas esate, ir pamirštate visus, kuriuos mylėjote.

REKLAMA

Toks baisus likimas ištiko Džesiką Šarman (Jessica Sharman), kai ji keliavo traukiniu su savo ilgamečiu draugu Riču Bišopu (Rich Bishop).

Kelionės metu Džesika patyrė kelis priepuolius, dėl kurių ji visai pamiršo Ričą, šeimą ir draugus.

REKLAMA

Porą apėmė bejėgiškas jausmas. Džesika nežinojo, kas yra Ričas…

„Aš jo nepažinojau, bet jis elgėsi taip, tarsi būtume įsimylėję“, – pasakojo ji.

REKLAMA

Net jos tėvai, su kuriais ji gyveno, jai buvo visiškai svetimi. „Mama uždėjo ranką ant mano kelio, bet aš ją atstūmiau“, – sako ji. „Buvo keistas jausmas, kad mane liečia nepažįstamas žmogus.“

REKLAMA

Džesikos tėvai rodė jai šeimos nuotraukas ir dalijosi prisiminimais, kad padėtų jai prisiminti, tačiau prireiks laiko ir kantrybės, kad Džesika vėl grįžtų į realybę.

Ji sutiko grįžti namo pas tėvus tik pamačiusi jų bendrą nuotrauką.

REKLAMA

Po dviejų savaičių Džesika buvo išrašyta iš ligoninės. Vis dar neprisimindama Ričo, ji bandė nutraukti santykius, kurių, jos manymu, jie neturėjo. Ričas buvo sugniuždytas, bet atsisakė pasiduoti dėl mylimos merginos.

REKLAMA

„Jis atrodė labai nusiminęs ir pažadėjo, kad padės man prisiminti, kokie puikūs santykiai mus siejo, – pasakojo Džesika.

REKLAMA

Ričas ėjo su Džesika pasivaikščioti. Ėjo į jų mėgstamus restoranus… Galiausiai jo kantrybė pasiteisino! „Neprisimenu, kada pirmą kartą įsimylėjau Ričą, bet prisimenu antrą kartą, – sako Džesika.

REKLAMA

Džesika ir Ričias vis dar bando susigrąžinti ankstesnius jausmus, tačiau atrodo, kad šie du žmonės yra skirti vienas kitam, kad ir kas nutiktų. Džesika turbūt sugebės atsiminti savo naujus prisiminimus, tačiau taip pat yra 50% tikimybė, kad ji vėl atkris ir jos prisiminimai vėl bus tarsi ištrinti. Tačiau Džesika nesijaudina.

„Ričui pavyko priversti mane įsimylėti jį du kartus – todėl žinau, kad jis gali tai padaryti dar kartą, jei tik to prireiks!“

REKLAMA

O 2019 m. pora susižadėjo – panašu, kad Ričo pastangos tikrai pasiteisino!

Pasidalinkite šia tikros meilės ir kantrybės istorija socialiniame tinkle „Facebook“!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.