Kari-Ann Grønsund tikriausiai daugelis dar prisimintų iš vaikiškų televizijos filmų „Lili parduotuvėlė“, „Viešbutis Cezaris“ ir „Olseno gaujos jaunesnysis“. Pirmuoju savo vaidmeniu kine ji debiutavo 1971 metais. Nuo tada ją nuolat lydėjo sėkmė.

REKLAMA

1968 metais Kari-Ann buvo pradedančioji popžvaigždė. Ji jau buvo išpopuliarėjusi Vokietijoje kartu su grupe „Die Wenche“.

Tuomet ji patyrė nepageidaujamą nėštumą. Būdama vos 16 metų, Kari-Ann nebuvo pasirengusi turėti vaikų.

REKLAMA

„Prisimenu, kaip buvau sukrėsta, kai supratau, kokioje būsenoje atsidūriau. Vienintelė galimybė man buvo pasidaryti abortą. Juk pati buvau dar tik vaikas. Įskaudintas vaikas, kuris buvo priverstas gimdyti vaiką“, – sakė Kari-Ann interviu savaitraščiui „Hjemmet“.

Abortų komisija atmetė

REKLAMA

Tuo metu abortų komisijos buvo atsakingos už sprendimų dėl abortų suteikimo moterims priėmimą. Kari-Ann motina rėmė jos sprendimą.

„Tikriausiai ji norėjo turėti kūdikį, bet tuo pat metu suprato, kad tai neįmanoma“, – pasakojo aktorė portalui „Hjemmet“.

REKLAMA

Nepaisydama sunkios šeimos finansinės padėties ir tėvo alkoholiko, abortų komisija nusprendė, kad Kari-Ann, kuri pati buvo dar vaikas, turi turėti galimybę gimdyti.

Ji televizijai „TV 2“ pasakojo, kad ypač įsiminė vieną gydytoją:

REKLAMA

„Jis sėdėjo ir rūkė cigarą. Paskui pasilenkė į priekį ir pasakė: „Jei jau sugebėjote pastoti, tikrai galėsite ir išnešioti“, – pasakojo ji.

Ji pagimdė berniuką

REKLAMA

Buvo planuota ją apgyvendinti globos namuose. Tačiau Kari-Ann neketino leisti abortų specialistui tarti paskutinį žodį. Ji pabėgo ir pasislėpė brolio bute.

Būdama 16 metų, ji sėdėjo bute beveik viena ir laukė gimdymo.

REKLAMA

Berniukas gimė vienuolyne. Po gimdymo jai neleido susitikti su sūnumi. Jį prižiūrėjo vienuolės, bet jos tikriausiai suprato, kad Kari-Ann nori pamatyti savo vaiką, todėl, kai ji naktį slapta užsukdavo į jo kambarį, vienuolės leisdavo jai į jį pažvelgti.

Po to ji nenutuokė, kur jis gyvena ir kaip jam sekasi. Kol po 30 metų jos darbe įvyko kai kas, kas pakeitė jos gyvenimą.

REKLAMA

Teatro mokykla ir santuoka

Vaiko tėvas buvo vyresnis vaikinas iš grupės, kurioje ji dainavo, o Kari-Ann po to, ką išgyveno, prarado potraukį įrašų industrijai. Ji pradėjo dirbti Teatro akademijoje.

REKLAMA

Įpusėjus 20-mečiui ji susipažino su odontologu Eirik Brathole.

„Gavau darbą Trøndelago teatre, ir būtent Trondheime susipažinau su Eirik. Jis buvo toks gražus ir stilingas, gražus tam tikra prasme, todėl net buvau tikra, jog jis gėjus. Jis persikraustė į Oslą perimti savo tėvo odontologo praktikos, aš važiavau paskui jį ir po kelių mėnesių mes susituokėme“, – pasakojo ji „Dagbladet“.

REKLAMA

Kai Kari-Ann sukako 29-eri, ji ir Eirik tapo tėvais.  Šį kartą ji jautė, kad dabar nori ir gali tapti mama. Ji turėjo gerą vyrą. Jie kartu susilaukė dar vieno vaiko. Tačiau šiuo metu paaiškėjo viskas, ko ji atsisakė pirmą kartą.

Dabar teks tvirtai apkabinti

REKLAMA

Ji kovojo su daugybe minčių. Ir praėjus 30 metų po to, kai tą naktį Dievo Motinos ligoninėje ji išvydo savo pirmagimį, įvyko kai kas neįtikėtino.

„Aš dėliojau naują garso takelį keliuose senuose Disney filmuose, kai technikas, su kuriuo dirbau ketverius metus, kaip tik šventė savo 30-ąjį gimtadienį. Buvau pamiršusi tikrąją jo gimimo dieną, bet po kelių dienų atnešiau jam dovaną. Paklausiau, kurią dieną jis gimė. Jis man pasakė, kad jo gimtadienis buvo tą pačią dieną kaip ir mano prarasto vaiko, o tai buvo šioks toks sutapimas“, – Kari-Ann pasakojo „Lifestyle Guide“.

REKLAMA

To, ką jis toliau papasakojo, jai pakako, kad aktorė sudėliotų viską į savo vietas. Ji paprašė garso inžinieriaus atsisėsti:

„Kai galiausiai jis man taip pat papasakojo, kad gimė Vor Frue ligoninėje, o mamos nepažinojo ir kai pasakė, kad nežino kas ji tokia, pasakiau: „Dabar turi tvirtai mane apkabinti, nes aš esu tavo mama!“, – papasakojo Kari-Ann interneto svetainei.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].