Ši unikali pora, kartu pragyvenusi 75 metus, puikiai žino, kokia svarbi gyvenime yra šeima. Poros proanūkė Kayla Tracy pasidalino savo istorija, kad parodytų, kaip atrodo tikra meilė ir koks stiprus gali būti noras gyventi ir susitikti su nauju šeimos nariu.

REKLAMA

Kaylios prosenelis tarnavo Antrojo pasaulinio karo metais ir savo gyvenime vadovavosi šūkiu: „Dirbk kiekvieną dieną, nes vieną dieną tau to truks“.

REKLAMA

„Jis yra aklas ir 90% kurčias, tačiau vis dar darbuojasi pjūklu ir maitina žuvis savo tvenkinyje“, – pasakojo Kayla.

Pora susilaukė trijų sūnų, septynių anūkų ir 12 proanūkių. „75 metai. Jiedu susituokę 75 metus. Per šiuos 75 metus jie patyrė daug skaudžių ir laimingų bei džiaugsmingų akimirkų. Jie yra labai dievobaimingi žmonės, ir visus šiuos metus kiekvieną sekmadienį lankydavosi bažnyčioje “, – sakė Kayla.

REKLAMA

Deja, vieną dieną šeima išgirdo siaubingą naujieną. Gydytojai pasakė, kad prosenelei liko gyventi apie 3 savaites. Jos inkstai buvo siaubingos būklės ir nustojo funkcionuoti.

Kayla sakė, jog jos sesuo metė darbą, kad galėtų prižiūrėtų savo prosenelę. Moteris tuo metu buvo nėščia. Ji prižiūrėjo savo prosenelę iki pat gimdymo.

REKLAMA

„Mano prosenelė vis sakydavo, kad nori gyventi, kol pamatys savo proproanūkę. Tą dieną, kai gimė Magnolia Jean, prosenelė buvo labai susijaudinusi. Juolab, kad naujagimė gavo antrąjį vardą iš savo proprosenelės Jean Roper “, – sakė Kayla.

REKLAMA

Vos seseriai pagimdžius, prosenelės sveikata ėmė gerėti. Ji pradėjo ruošti valgį ir atlikti įvairius buities darbus. Ji nekantravo palaikyti ant rankų savo proproanūkę.

Fotografė Kayla šią ypatingą akimirką užfiksavo nuotraukose.

REKLAMA

Kayla sakė, kad jos prosenelei vis geriau ir geriau, o praėjus devynioms savaitėms po diagnozės, ji su vyru atšventė 75-ąsias vestuvių metines. Kayla šią ypatingą dieną įamžino nuotraukose.

REKLAMA

„Būtent dėl ​​tokių nuotraukų, be kita ko, tapau fotografe. Kad galėčiau tokias akimirkas palikti kitiems ir savo šeimai. Man tai reiškia labai daug “, – sakė Kayla, kuri yra profesionali fotografė, atstovaujanti  Kayla Tracy Photography prekinį ženklą.

„Man patinka kiekviena akimirka, kai galiu juos nufotografuoti. Jaučiuosi palaiminta, kad galėjau nuotraukose įamžinti tokią tikrą meilę. Tikiuosi, kad tokia meilė laukia manęs ir mano vyro. Noriu, kad visi matytų šias nuotraukas ir pamatytų, kad tikroji meilė egzistuoja.

REKLAMA

Šios nuotraukos yra puikus įrodymas, kokia stipri meilė sieja šiuos du žmones. Smagu, kad Jean galėjo leisti laiką su jauniausiu jų šeimos nariu. Tai tikrai suteikė jai stiprybės.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].