Jauna moteris, kuri ėmė žilti būdama 16 metų, pasakoja, kodėl ji nusprendė pamilti savo sidabrines sruogas ir nustoti dažyti plaukus. 

REKLAMA

27 metų Sofija McGrath dienraščiui „Daily Mail“ pasakojo, kad pirmą kartą savo žilus plaukus pastebėjo 2007 m., kai jai buvo 13 metų, tačiau nekreipė į tai dėmesio ir tiesiog ištraukė juos pincetu.  Sofija, dirbanti keramike Velingtone, Naujojoje Zelandijoje, iš pradžių turėjo vešlius tamsiai rudus plaukus. Ji paaiškina: „Per kelerius ateinančius metus aš pamažu šalinau pasirodančius žilus plaukus Taip elgiausi iki tol, kol pradėjau dažyti plaukus būdama 15 metų. 

Ji vis dar nežino, kodėl jai taip anksti ėmė žilti plaukai, tačiau sako, kad tai nepaveikė jos pasitikėjimo savimi. „Mano tėvai, sulaukę 40 metų, turėjo nemažai žilų plaukų. Tačiau niekas kitas neturėjo tiek žilų plaukų kiek aš“, – sakė ji.  „Galbūt dėl genų derinio ėmiau žilti būdama tokia jauna! Mano mama taip pat atsisakė dažytis plaukus būdama keturiasdešimties, todėl pamačiau, kad jos plaukai gana anksti įgavo „sidabro spalvą“, o pražilti ne visi nori. Tačiau Sofija nesijaudino ir tiesiog nusidažė plaukus, kad  paslėptų žilas sruogas.  Taigi mergina pradėjo dažyti plaukus beveik kas mėnesį dešimt metų, kol būdama 25 metų nusprendė auginti savo natūraliai žilus plaukus. Per dešimtmetį, kai dažydavosi plaukus, ji mėgdavo eksperimentuoti su įvairiomis spalvomis, tačiau galiausiai nusprendė, kad tai atima daug laiko, brangu ir nereikalinga. 

REKLAMA

 

„Anksčiau niekada negalvojau, kad galėsiu džiaugtis žilais plaukais, bet galbūt taip buvo todėl, kad buvau labai jauna“, – aiškina ji. „Neabejotina, kad mažiau pasitikėjau savimi, kai dažiau plaukus, nes jaučiau, kad turiu paslėpti kažką natūralaus.“ 

REKLAMA

Pastaraisiais metais Sofija visiškai atsisakė dažymo, nes pavargo nuo kasmėnesinių plaukų procedūrų: „Plaukų dažymas tapo tuo, apie ką turėjau galvoti visą laiką. Pastebėjau, kad mane aplankė jausmas, kad žilų plaukų slėpimas mane daug labiau vargina nei patys žili plaukai“, – sako ji. 

REKLAMA

Ji taip pat pridūrė: „Niekada nesijaučiau labiau pasitikinti savimi nei dabar, kai didžiuojuosi savo žilais plaukais.“ Dabar, kai jos plaukai yra 100 procentų natūralūs, jos sruogos sveikesnės, švelnesnės ir blizgesnės nei bet kada. 

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].