Skanus vakarinis kokteilis, skirtas stiprinti imunitetą!

Kiekvieną dieną, valandą prieš miegą išgerkite stiklinę šio sveikatos eliksyro. Jūsų imunitetas bus jums labai dėkingas ir netrukus pajausite pastebimą jėgų antplūdį. O pagerėjusi žarnyno funkcija bus pliusas.

Dviem porcijoms reikės:

prinokusio kivio

stiklinės kefyro

žiupsnelio malto cinamono

Kivius nulupkite ir susmulkinkite trintuvu, supilkite kefyrą ir suberkite cinamoną, šiek tiek paplakite.

Gydomosios tokio gėrimo savybės kyla iš jo sudedamųjų dalių naudingumo. Vidutinio dydžio kiviuose yra 75 mg vitamino C ir 2,6 g skaidulų. Kiviai gali padėti išvalyti kraujagysles ir taip prisidėti prie kraujo krešulių išvengimo.

Reguliarus šio vaisiaus vartojimas gali padėt išvengti aterosklerozės, Parkinsono ir Alzheimerio ligų, širdies nepakankamumo ir net onkologinių susirgimų.

Kefyras aprūpina žmogaus organizmą kalciu, baltymais ir vertingais vitaminais. Ideali gėrimo temperatūra, kad šios medžiagos būtų geriausiai įsisavinamos, yra kambario temperatūra.

Cinamonas taip pat turi ryškų antiseptinį poveikį, be to, jis skatina insulino gamybą ir sumažina cukraus kiekį kraujyje. Taip pat svarbu, kad reguliarus šio prieskonio vartojimas pagerina smegenų veiklą ir padidina regėjimo aštrumą.

Šaltinis