Gyvybinė energija organizme juda tam tikrais kanalais, kurių užsikimšimas gali lemti įvairius sveikatos sutrikimus. Kad taip nenutiktų, siūlome išbandyti paprastus pratimus, kurie užtikrins kur kas geresnę savijautą.

Energijos kanalų ligos

Esant kanalų užsikimšimui gali pasireikšti:

  • stuburo mobilumo apribojimai;
  • spazminiai nugaros raumenų skausmai;
  • galvos skausmas;
  • vidaus organų ligos.

Jei Jei norite susigrąžinti puikią savijautą, atlikite paprastus pratimus, kurie paspartins energijos tekėjimą ir neleis užsikimšti svarbiems kanalams.

10 paprastų pratimų

Šiuos pratimus rekomenduojama atlikti bent po 6 kartus, tačiau tuomet, jei neturite laiko, galite atlikti mažiau pakartojimų.

1 pratimas

Rodomuoju pirštu septynis kartus pataikykite į kairiojo delno vidurinį tašką. Taip suaktyvinama širdies veikla. Tai atlikę tris kartus suplokite rankomis.

2 pratimas

Rodomojo piršto krumpliu septynis kartus pataikykite į dešiniojo delno centrą. Tai pagerins širdies sveikatą. Tai atlikę tris kartus suplokite rankomis.

3 pratimas

Septynis kartus suspauskite kairės ir dešinės rankos pirštus. Šis pratimas pagerins širdies veiklą ir sustiprins organizmo apsaugą. Tris kartus suplokite rankomis.

4 pratimas

Sunerkite abiejų rankų pirštus. Sunertomis rankomis septynis kartus prilieskite ausų būgnelius. Tris kartus suplokite rankomis.

5 pratimas

Uždėkite vieną delną ant kito. Septynis kartus suplokite. Tai padės pagerinti plaučių ir žarnyno veiklą. Prieš kitą pratimą tris kartus suplokite delnais.

6 pratimas

Suspauskite rankas į kumščius. Palieskite priešingos rankos riešus. 7 kartus pakartokite. Šis pratimas padės įveikti nemigą. Prieš kitą pratimą tris kartus suplokite.

7 pratimas

Nykščius prispauskite prie delnų centro. Septynis kartus suplokite. Šis pratimas pagerins žarnyno sveikatą. Prieš kitą pratimą tris kartus suplokite delnais.

8 pratimas

Suspauskite delnus į kumščius. Suglauskite riešus. Atlikite 7 „plojimus“ kumščiais. Šis pratimas pagerins nugaros ir juosmens sveikatą. Prieš kitą pratimą tris kartus suplokite delnais.

9 pratimas

Pasukite riešus, kad delnai būtų priešingoje pusėje. Suglauskite pirštus ir atlikite 7 „plojimus“. Tai pagerins stuburo sveikatą. Prieš kitą pratimą tris kartus suplokite delnais.

10 pratimas

Kairį delną uždėkite ant dešinės plaštakos. 7 kartus suspauskite. Tai pagerins nugaros sveikatą.

Visa tai atlikę septynis kartus lėtai suplokite rankomis.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].