Jausmas, kaip šios mažosios būtybės, vaikštinėja virš galvos, yra gana bjaurus.

REKLAMA

Be to, utėlių bijo daugelis žmonių.

REKLAMA

Nė vienas vaikas nenori turėti utėlių. Tai ne tik skausminga, bet ir reikia praleisti amžinybę, kad jas visas iššukuotų.

REKLAMA

Be to, jei jūsų vaikas yra gana neramus, procedūra gali būti beveik neįmanoma.

Utėlės taip pat yra paplitusi tarp suaugusiųjų , tačiau dažnesnis atvejis tarp vaikų, nes jie praleidžia daugiau laiko glaudžiai bendraudami tarpusavyje mokykloje ar žaidimų aikštelėse.

REKLAMA

Utėlių buvimas nėra mirtinas ar pavojingas , tačiau jis vis dėlto sukelia niežulį, diskomfortą ir yra tiesiog nemalonus.

REKLAMA

 

 

REKLAMA

Yra šampūnai, specialiai suprojektuoti utėlių pašalinimui, tačiau jie ne visada veiksmingi.

REKLAMA

Pirma , turite praleisti valandas, kad pašalintumėte kiekvieną kiaušinį.

Antra , norint nužudyti visą utėlių šeimą, jums reikės daugiau nei vieno ar dviejų butelių, kurie jums kainuos daug pinigų.

REKLAMA

Štai kodėl turėtumėte išbandyti šį metodą!

REKLAMA

Tai ne tik pigus, bet ir visiškai saugus metodas (be chemijos!).

Jums reikės:

REKLAMA
  • Šukų nuo utėlių.
  • Burnos skalavimo skystis.
  • Baltas actas.
  • Pakuotė arba dušo dangtelis.
  • Rankšluostis.

Štai ką daryti:

REKLAMA

1. Įtrinkite burnos skalavimo skystį į galvą, uždėkite ant galvos dušo kepurę ir vieną valandą palikite. Tai gali atrodyti beprotiška, bet utėlės ​​tikrai jūsų nekęs!

2. Nuplaukite plaukus ir tada įtrinkite baltą actą, jis padės atsikratyti kiaušinių. Dar kartą uždėkite dušo kepurę ir palaukite vieną valandą

REKLAMA

.

 

REKLAMA

3. Dabar plaukus plaukite reguliariai šampūnu ir atsargiai šukuokite plaukus su utėlių šukomis.

REKLAMA

4. Jei jūsų vaiko mokykloje yra galvos utėlių epidemija, užpurkškite plaukus ta pačia skalavimo priemone, kad būtų išvengta infekcijos. Jei vaikas utėlių nepasigaus, bent jau kvapas bus geras!

Šaltinis

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].