Ar varškės apkepas turi būti su razinomis, ar be jų? Ši dilema pagaliau išspręsta

Ar varškės apkepas turi būti su razinomis, ar be jų? Šis klausimas užduodamas kiekviename šeimos susitikime ir yra aktualus visiems šeimos nariams. Juk vienam labiau patinka vienaip, o kitam kitaip ir rasti kompromisą šiuo klausimu dažnai yra sunku. Ar džiovinti vaisiai ir riešutai varškės apkepe gali būti naudojami? Netrukus sužinosite.

REKLAMA

Razinos varškės apkepe visada buvo populiarios. Laikui bėgant paaiškėjo, kad nuomonės šiuo klausimu gali stipriai skirtis. Kaip manote, kuri nuomonė yra populiaresnė?

Varškės apkepas turi būti su razinomis ar be jų?

Ginčas dėl džiovintų vaisių ir riešutų dėjimo į apkepą buvo toks didelis, kad agentūra „SW Research“ atliko tyrimą. Apklausos rezultatai rodo, kad 36 procentai žmonių mėgsta įdėti razinų, 35 procentai neturi ypatingų pageidavimų ir yra tam abejingi, o 29 procentai varškės apkepo su džiovintais vaisiais nevalgo. Tad galime teigti, kad apkepas su razinomis yra populiaresnis. Tačiau jei norite išsikepti apkepą, bet nežinote, ką mėgsta jūsų svečiai, saugiau kepti jį be razinų.

Ar razinos varškės apkepe yra sveika?

Išbandžius keletą rinkoje esančių razinų pavyzdžių, buvo nustatyta, kad jos nėra pats geriausias pasirinkimas. Jų audiniuose rasta daug pesticidų. Jie gali pakenkti mūsų smegenims, nervų ar endokrininei sistemoms. Nedideli kiekiai jums nepakenks, todėl jei mėgstate jas valgyti, būtinai rinkitės ekologiškas. Tokios razinos neabejotinai turės daug mažiau kenksmingų junginių.

REKLAMA

Iš kur kilo razinų varškės apkepe tendencija?

Sunku aiškiai pasakyti, kas pradėjo razinų madą kepant varškės apkepus. Bėgant metams buvo atliekami eksperimentai su jo sudėtimi, vėliau receptai surašyti į sąsiuvinius, kurie buvo perduodami iš kartos į kartą. Sakoma, kad kažkada buvo varškės apkepo su bulvėmis variantas. Galbūt razinos buvo vienas iš eksperimentų, kuris tiesiog prigijo. Iki šiol daugelis žmonių neįsivaizduoja apkepo be jų, o kiti susiraukia galvodami apie džiovintus vaisius jame. Apibendrinant, kiekvienas turėtų pasirinkti tokį apkepo variantą, kokio nori, nes dėl skonio nesiginčijama.

varškės apkepas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].