Veidrodžio valymas gali tapti tikru galvos skausmu. Jei naudosite netinkamas priemones, galutinis rezultatas gali būti dar blogesnis nei prieš pradedant valyti veidrodį. Mes jums papasakosime, ką reikia daryti, kad veidrodis visada būtų idealiai švarus.

REKLAMA

Valyti langus ir veidrodžius gali būti tikrai nelengva. Jei naudosite netinkamas priemones, ant paviršiaus gali likti dryžių, kurie tikrai subjauros bendrą vaizdą. Laimei, yra keletas laiko patikrintų būdų, kaip išvalyti veidrodį. Jums visai nebūtina pirkti parduotuvėje siūlomų specialių priemonių: langų valymas gali būti dar pigesnis ir ekologiškesnis. Tereikia naudoti tas priemones, kurias kiekvienas mūsų gali rasti savo namuose.

Kaip valyti veidrodį?

REKLAMA

Visų pirma vertėtų nepamiršti, kad veidrodis turėtų būti valomas minkšta mikropluošto šluoste. Popieriniai rankšluosčiai nėra pats geriausias pasirinkimas, nes jie ant stiklo palieka baltų dalelių – skaidulų fragmentų. Jei neturite mikropluošto šluostės, galite naudoti seną laikraštį (šiurkščiais puslapiais) arba senas kojines. Mūsų močiutės langų valymui naudojo abi šias priemones ir niekada nenusivylė rezultatu.

REKLAMA

Kokias priemones naudoti veidrodžių valymui?

Viena geriausių veidrodžių valymo priemonių yra vandens ir acto mišinys. Sumaišykite juos santykiu 4:1 ir supilkite į buteliuką su purkštuvu. Papurkškite šios priemonės ant veidrodžio paviršiaus ir nupoliruokite. Veidrodis tiesiog spindės švara ir ant jo nebus jokių dryžių. Taip pat galite naudoti vandens ir citrinos sulčių mišinį (4 šaukštus sulčių sumaišykite su 1 litru vandens). Sunkiai įveikiamus  nešvarumus efektyviai pašalinsite vandens ir indų ploviklio mišiniu. Jei po plovimo ant paviršiaus liko dryžių, juos pašalinsite alkoholiu, kurio nereikia atskiesti.

REKLAMA

Kaip apsaugoti veidrodį nuo rasojimo?

Vonios kambaryje kaupiasi drėgmė. Ant  pakabinto veidrodžio nusėda vandens garai ir palieka negražių dryžių.  Vienas paprastas būdas padės to išvengti. Jums tereikia naudoti bulvę, kuri taip pat gali padėti apsaugoti dušo kabiną nuo kalkių nuosėdų. Perpjaukite bulvę pusiau ir nupoliruokite veidrodį. Tai sukurs apsauginį sluoksnį, todėl veidrodis nerasos.

REKLAMA

Kaip įsitikinti, kad veidrodis yra nepriekaištingai švarus?

REKLAMA

Tikriausiai ne kartą buvote patenkinti vaizdu, kurį pamatėte nuvalę veidrodį, tačiau po kurio laiko pastebėjote, kad ant jo liko dryžių. Taip nutinka gana dažnai. Tiesiog atlikite paprastą procedūrą, kuri padės išvengti pakartotino veidrodžio poliravimo. Kai manote, kad  baigėte valyti veidrodį, atidžiai apžiūrėkite jį iš skirtingų pusių ir kampų. Pavyzdžiui, pabandykite šiek tiek pasislinkti į dešinę, o tada šiek tiek į kairę, pasilenkite ir pažiūrėkite į veidrodį iš apačios. Jei pastebėsite dryžius, galite iš karto juos nuvalyti. Jei jų nepastebėsite, galite būti visiškai ramūs, kad veidrodis yra nepriekaištingai švarus.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.