Tualeto valymui naudoju šakutę. Būsite dėkingi už šį triuką

Tualeto valymas šakute – ne pokštas, o puikus būdas išvalyti labiausiai varginančias tualeto vietas. Paaukokite vieną savo stalo įrankį ir nesigailėsite.

REKLAMA

Šiais laikais yra skalbimo priemonių, kurių buteliukas sukurtas taip, kad jo pagalba galime išvalyti net pačias nepasiekiamiausias unitazo vietas. Pats skystis nukenksmins erdvę, tačiau reikia ir mechaniškai nuplauti visus nešvarumus. Tradicinis tualeto šepetys yra per stambus, o dėti šluostes į plyšius tiesiog neefektyvu. Yra puikus kempinės ir šakutės triukas, kurį turėtų žinoti kiekviena namų šeimininkė.

REKLAMA

Kaip paruošti specialią „kempinę“ tualeto valymui?

Jums prireiks tik dviejų dalykų: senos šakutės ir indų plovimo kempinės. Tikrai namuose turite keletą tokių stalo įrankių, kurie yra iš seno komplekto. Verta paaukoti vieną šakutę, juolab kad tai bus daugkartinio naudojimo įrankis. Indų plovimo kempinę perpjaukite per pusę. Peiliu nupjaukite kietąją pusę – turi likti tik minkštoji kempinės dalis. Uždėkite kempinę ant šakutės, kad valymo metu ji nenuslystų. Toje vietoje, kur baigiasi kempinė ir prasideda rankena, šakutę galima šiek tiek sulenkti. Kai viskas bus paruošta, galite pereiti prie tualeto valymo.

REKLAMA

Kaip valyti tualetą šakute?

Jūs net neįsivaizduojate, kiek daug nešvarumų slypi po tualeto dangčio krašteliu. Ši sritis yra ypač apleista, nes ją labai sunku išvalyti. Žinoma, galite tai padaryti žingsnis po žingsnio, bet kokia iš to prasmė? Sudrėkinkite kempinę ant šakutės ir užpilkite ant jos ploviklio. Pastumkite šakutę po krašteliu ir pradėkite judinti, tada ištraukite. Labiausiai tikėtina, kad kempinė bus padengta bjauriu purvu, kuris ten kaupiasi savaites ar net mėnesius. Nuvalykite visą tualeto paviršių ir nuleiskite vandenį, kuris papildomai išvalys nešvarumus iš sunkiai pasiekiamų vietų. Pačioje pabaigoje tualeto šepečiu galite išvalyti visą erdvę.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].