Tarologas įvardijo geriausias rugsėjo mėnesio atostogų datas

Pirmąjį rudens mėnesį orai dar šilti, todėl atostogų sezonas įsibėgėja. Kada geriausia leistis į ilgai lauktą kelionę rugsėjo mėnesį?

REKLAMA

Turkija

Nuo 2023 m. rugsėjo 4 d. Jupiteris pradeda savo retrogradinį judėjimą. Šis aspektas, kaip ryškus šviesos blyksnis, suteiks džiaugsmo ir optimizmo tiems, kurie yra liūdesio ar depresijos būsenoje. Saulės ir Jupiterio duetas ne tik suteiks psichologinę pagalbą, bet ir pasiūlys realius sprendimus drąsiausiems planams įgyvendinti.

Be to, pasak tarologo, šis Jupiterio retrogrado laikotarpis suteiks unikalią galimybę savirefleksijai, savo vertybių ir įsitikinimų iš naujo įvertinimui.

Galėsite pasinaudoti savo vidine išmintimi ir giliai suprasti, kas jums gyvenime svarbu. Tai gali padėti rasti naujų galimybių ir sprendimų, kaip įveikti sunkumus. Be to, šis aspektas gali padėti išplėsti jūsų socialinį ratą ir palaikyti harmoningus santykius su kitais. Jupiterio optimizmas ir dosnumas gali pritraukti teigiamų žmonių į jūsų gyvenimą, o tai gali paskatinti svarbius aljansus ir bendradarbiavimą.

REKLAMA

rugsėjo

Rugsėjo 10 dieną Mėnulis Liūte atskleis nuotykių ir klajonių dvasią. Tai puikus laikas atsiverti naujiems nuotykiams ir priimti drąsius sprendimus.

Tegul jūsų vidinis balsas pasako, kur eiti ir kaip leisti laiką. Galbūt tai bus nepamirštama kelionė į nežinomas vietas ar tiesiog maloni pramoga artimųjų apsuptyje. Nesvarbu, kurią kryptį pasirinksite, jūsų laukia linksmybės, nuotykiai ir nuostabūs potyriai. Atverkite savo širdį naujoms galimybėms ir leiskite Mėnuliui Liūte įkvėpti jus gyventi gyvybingą ir įsimintiną gyvenimą.

REKLAMA

Rugsėjo 23-iąją rudens lygiadienis prasideda Saulės judėjimu Svarstyklėse priešprieša Neptūnui, kuris stiprina vaizduotę ir fantaziją bei padeda įgyvendinti originalias idėjas, o taip pat leidžia įdomiai keliauti. Šiuo laikotarpiu maršrutas ir laisvalaikis gali tapti kūrybos ir saviraiškos lauku.

Šis laikas gali būti palankus pasinerti į meno ir grožio pasaulį. Galite mėgautis įkvepiančiomis parodomis, koncertais ar pasirodymais, kurie sužadins jūsų vaizduotę ir padės atskleisti kūrybiškumą. Tai taip pat laikas, kai galite paleisti savo įprastus apribojimus ir leisti, kad intuicija ir vaizduotė nukreiptų jus į naujus ir įdomius kelius.

REKLAMA

Tačiau darbe šiuo laikotarpiu gali būti sunku susikaupti: sumaištis galvoje gali trukdyti tinkamai atlikti užduotis.

rugsėjo

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].