Švara be jokių papildomų išlaidų - prireiks tik vienos indaplovės tabletės

Tikriausiai nieko nebenustebinsi tuo, kad daugelis dalykų gali būti panaudoti toli gražu ne tik pagal paskirtį. Tai taip pat pasakytina apie indaplovės tabletes. Ar kada pagalvojote, kaip viena maža tabletė gali išplauti didžiulį kiekį nešvarių indų? Kodėl gi nepanaudojus jos ne tik indams, bet ir, pavyzdžiui, vonios kambariui?

REKLAMA

Reikės:

  • indaplovės tabletės
  • vandens
  • buteliuko su purkštuku

Iš indaplovės tabletės pasigaminti ploviklį labai paprasta. Paimkite buteliuką, pripilkite karšto vandens ir pamerkite į jį 1 indaplovės tabletę. Palaukite, kol ji visiškai ištirps ir valymo priemonė bus paruošta!

REKLAMA

Tokia priemonė sutaupys ne tik pinigų, bet ir laiko bei energijos, nes nereikės nieko šveisti.

REKLAMA

Priemonė gerai susidoroja su nešvarumais ant kriauklės. Tiesiog papurkškite paruoštą produktą ant paviršiaus ir nuvalykite drėgnu skudurėliu.

REKLAMA

Ši priemonė puikiai susidoroja ir su apnašomis ant čiaupo, taip pat su nešvarumais ant veidrodžio. Be to, ji papildomai sukuria plėvelę, kuri dar ilgiau išlaiko čiaupą ir veidrodį švarius. Dušo kabinos, vonios ir keraminių plytelių atveju jums net nereikės naudoti skudurėlio: tiesiog užpurkškite gaminį ant paviršiaus, o po kelių minučių nuplaukite juos vandens srove.

REKLAMA

Galite išvalyti net klozetą. Jei norite atlikti bendrą valymą, pripilkite į jį virdulį šilto, bet ne karšto vandens. Tada įmeskite 1-2 indaplovės tabletes ir leiskite joms visiškai ištirpti. Po to šepetėliu nuvalykite klozeto sienas, nuleiskite vandenį ir jis bus švarus!

REKLAMA

Ar jau išbandėte?

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].