Štai kodėl turėtumėte naudoti dantų šepetėlį kelnių valymui

Riebalų dėmes ant drabužių galima lengvai pašalinti – tereikia žinoti, kaip! Viskas, ko jums reikia, yra jūsų virtuvėje ir vonios kambaryje. Papasakosime, kodėl dantų šepetukas gali jums labai praversti.

REKLAMA

Kas iš mūsų nėra susitepęs drabužių riebalais? Riebalų dėmės yra vienos iš sunkiausiai pašalinamų, nes dalelės įstringa į audinį ir jas labai sunku pašalinti. Kai kurie iš mūsų tokius drabužius nurašo kaip atliekas, tačiau juos galima atkurti.

REKLAMA

Riebios dėmės ant drabužių yra tikra problema

Užtenka vos lašelio aliejaus, kad sugadintumėme mūsų mėgstamas kelnes. Tokių situacijų pasitaiko nuolat: gaminant maistą, valgant ar net atsiremiant į nešvarų paviršių. Jei taip atsitiks, nepanikuokite, nes viską galima išvalyti namuose. Svarbu veikti greitai, kad dėmė nespėtų įsigerti. Jums padės soda ir indų muilas. Abu šie produktai turi aktyvų poveikį, pašalina riebalus ir pakitusią spalvą. Jūs tikrai turite šiuos daiktus savo virtuvėje, todėl jums nereikės pirkti papildomų valymo priemonių. Žemiau rasite instrukcijas, kaip juos teisingai pritaikyti.

Kaip atsikratyti riebalų dėmių?

Ant riebios dėmės užbarstykite didelį kiekį sodos, tada įtrinkite ir palikite kelioms minutėms. Balti milteliai turi sugeriamųjų savybių ir sugers didžiąją dalį nešvarumų. Sodą nusiurbkite dulkių siurbliu, kad iš audinio pasišalintų kuo daugiau gaminio. Tada uždėkite indų ploviklio ir sukamaisiais judesiais įmasažuokite jį į dėmę dantų šepetėliu, kad produktas turėtų galimybę patekti giliai į audinio vidų. Jei atlikote abu veiksmus, drabužius meskite į skalbimo mašiną ir skalbkite įprastai. Po tokio apdorojimo jūsų drabužiai turi būti be riebalų dėmių ir džiaugsitės, kad pavyko išsaugoti mėgstamą kelnių porą. Tačiau jei neturite sodos, galite pabandyti naudoti actą, kuris padarys viską taip pat gerai. Tiesiog užpilkite jo ant dėmės, tada patrinkite indų plovikliu ir dėkite drabužį į skalbimo mašiną.

REKLAMA

dantų

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].