Šiandien jums atskleisime gudrybę, padėsiančią įveikti sienų nešvarumus. Jūs galėsite pamiršti apie dar vieną remontą ar sienų dažymą. Šis būdas padės pašalinti nešvarumus net nuo baltų sienų.

REKLAMA

Neretai, bėgant metams, namo ar buto sienos ima nebedžiuginti. Ant jų nusėda dulkės arba voratinkliai. Be to, kartais atsiranda dėmių. O ir vaikai neretai sienose palieka savo ženklus. Atsiradus dėmėms, nereikia iš karto planuoti renovacijos ar galvoti apie sienų dažymą. Jums tereikia pasitelkti išradingą būdą.

Kaip pašalinti nešvarumus nuo sienų?
• Į kibirą ar dubenį suberkite didelį kiekį skalbimo miltelių.
• Tada įpilkite dangtelį universalaus valiklio arba indų ploviklio.
• Į gautą mišinį įpilkite du litrus karšto vandens.
• Paimkite mikropluošto šluostę ir pamirkykite mišinyje. Tada gerai išgręžkite.
• Šluostę pritvirtinkite prie šluotos plokščiu galu.
• Taip paruoštu įrankiu nuvalykite sienas. Su plokščia šluota galėsite lengvai išvalyti  kiekvieną kampą ar sienos posūkį. Be to, galite nuvalyti lubas, taip pat sieną už radiatorių ar užuolaidų strypų.
• Taip pat, šluoste, pritvirtinta prie šluotos, galite pašalinti nešvarumus nuo aukštai kabančių spintelių ar lentynų, siekiančių lubas.

 Kaip atnaujinti medines grindis?

REKLAMA

Mikrobangų krosnelėje ištirpinkite pusę stiklinės bičių vaško. Tada supilkite į puodą ir įpilkite vieną puodelį alyvuogių aliejaus. Puodą padėkite ant viryklės ir kaitinkite apie 2 minutes (kol ingredientai susijungs). Tada užtepkite šiek tiek mišinio ant audinio ir poliruokite grindis. Greitai pastebėsite, kad lentos atgaus buvusią spalvą ir taps blizgios. Likusią mišinio dalį laikykite uždarame inde. O, kai norėsite panaudoti, tiesiog ištirpinkite mikrobangų krosnelėje.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].