Seno nagų lako neišmetu. Aš naudoju jį, kai turiu problemų namuose

Tikrai kiekviena moteris turi bent nagų laką. Tačiau dažnai jis greitai išdžiūsta ir patenka į šiukšlių dėžę. Mes jums papasakosime, ką daryti su senu nagų laku.

REKLAMA

Išpuoselėti ir estetiškai nudažyti nagai suteikia pasitikėjimo savimi, nes atrodome itin elegantiškai. Tačiau pasirodo, kad nagų lakas gali būti naudojamas ne tik jų dažymui. Kad greitai išspręstumėte buitines problemas, namuose turite turėti bent vieną lako buteliuką.

REKLAMA

Ką daryti su senu laku?

  • Žinoma, kiekvienas iš mūsų turėjo problemų dėl pėdkelnių plyšimo. Dažniausiai taip nutinka, kai neturime antros poros, o neužtaisyta skylutė gali toliau plyšti. Nagų lakas padės, tereikia juo patepti skylutę. Taip ji nepadidės.
  • Įsiverti adatą yra tikras košmaras, nes tam reikia geros rankos ir regėjimo. Tačiau jūs galite šiek tiek padėti sau. Tiesiog pamerkite siūlų galą į laką ir lengvai jį įversite į adatą.
  • Išsileidę batų raištelių galai dažnai atrodo blogai. Tereikia lašelio lako, kad juos greitai suklijuotumėte.
  • Kiekvienas tikrai turi krūvą tokių pačių raktų, todėl negali jų atskirti. Tereikia pasiimti spalvotus nagų lakus ir nudažyti jais raktų galiukus.

Kam dar verta naudoti seną laką?

Jis puikiai tinka apsaugoti kvitus, kurie laikui bėgant blunka. Tai ypač vargina, kai perkame brangius daiktus. Tuomet reikėtų naudoti bespalvį laką, kuris juos impregnuotų ilgam laikui. Pasirodo, senais lakais galima papuošti ir puodelius. Jų dėka jie įgis naują gyvenimą, o tapyba bus puiki pramoga vaikams. Lakas taip pat gali užmaskuoti pažeistus daiktus,  pavyzdžiui, baldus ar batus. Nagų lakai netgi gali pakeisti klijus, nes efektyviai pritvirtina tai, kas atsiklijavo.

nagų

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.