Puikus triukas, kaip lengvai išvalyti viryklę ir orkaitę

Tai yra viena geriausių priemonių valyti viryklę ir orkaitę. Viskas, ko jums reikia, yra įprasta indaplovės tabletė ir karštas vanduo. Su šiuo valikliu galite puikiai išvalyti viryklę, net jei ant jos susikaupė valymui atsparūs riebalai ar degėsiai. Metodas ir orkaitėje veikia lygiai taip pat gerai.

REKLAMA

Švariai viryklei reikės:

  • indų ploviklio tabletės
  • karšto vandens
  • kempinės ir popierinio rankšluosčio

Metodas

Užpilkite karštą vandenį ant tabletės ir ištirpinkite, pavyzdžiui, šaukštu. Tada naudokite skystį viryklės ir orkaitės valymui. Tai labai paprasta, nešvarumai iškart atsiskiria nuo paviršiaus.

REKLAMA

Galiausiai nusausinkite popieriniu rankšluosčiu.

REKLAMA

Kaip buityje galima panaudoti vienkartines dušo kepurėles?

Ar buityje galima panaudoti dušo kepurėles? Neseniai mano draugas kirpėjas atsivežė porą pakuočių paprastų kepuraičių. Galite pasidaryti kaukių plaukams su ricinos aliejumi, o iš principo naudingas dalykas, ji patikino… Nusprendusi sužinoti, ką galima padaryti su netikėta dovana, atradau šį tą naujo.

Pavyzdžiui, garsūs kulinarinio meno meistrai vietoj konditerinio švirkšto naudoja dušo kepurėles!

REKLAMA

Tikiuosi, kad jus sužavėjo šie keisti, bet vis tiek naudingi būdai, kaip naudoti vienkartines kepurėles!

dušo kepurėles

REKLAMA

Man patinka vietoj kulinarijos knygos naudoti planšetinį kompiuterį ar telefoną! Kad ekranas nebūtų suteptas galite apsaugoti jį permatoma kepurėle.

REKLAMA

Po valymo šepetėlį ar šluotą geriau uždengti. Dulkės ir nešvarumai neišplis visuose namuose!

dušo kepurėles

REKLAMA

Kokia stilinga dryžuota kepurėlė! Puikus sprendimas, jei turite buitinių prietaisų su atvirais dubenėliais. Niekas nesurinks dulkių, jei naudosite tokią apsaugą!

REKLAMA

Talpa maistui! Kodėl gi ne? Patogiai…

dušo kepurėles

REKLAMA

Taigi, jūs turite, kaip supakuoti batus į lagaminą!

REKLAMA

Sudrėkinkite maišytuvą arba dušo galvutę actu ir apvyniokite, pritvirtinkite. Nustebsite, kaip per porą valandų antgaliai taps tarsi nauji!

dušo kepurėles

REKLAMA

Universalus pultelio maišelis. Kiek įmanoma mažiau mikrobų įvairiuose pulteliuose!

REKLAMA

Kokia originali ir stilinga dekoro idėja! Viskas, ko reikia, yra įvairių spalvų plastikinės kepurėlės ir lašelis vaizduotės.

dušo kepurėles

REKLAMA

Namų kaukes labai lengva padaryti! Be to, jei prieš miegą nėra jėgų plauti plaukus, o plaukai nėra per daug švarūs, galite užsidėti kepurėlę ir apsaugoti pagalvę nuo taršos.

REKLAMA

Į pikniką dažnai ateina svečiai, kurie nebuvo kviečiami: skruzdėlės ir kiti gyvūnai. Dušo kepurėles patogu naudoti kaip apsaugą nuo jų invazijos!

dušo kepurėles

REKLAMA

Lietaus metu dviračio sėdynę galite uždengti plastikine kepurėle!

REKLAMA

Uždėję kepurėlę ant apatinės gėlių vazono dalies, būsite tikri, kad žemėje liks drėgmės ir nebus išpilta nieko nereikalingo. Žinoma, po kurio laiko ją reikia pašalinti.

dušo kepurėles

REKLAMA

Neperšlampamas dangtelis, skirtas fotografuoti esant blogam orui, galite tai padaryti patys! Uždėkite plastikinę permatomą kepurėlę ant fotoaparato galo ir užtvirtinkite aplink objektyvą, tvirtai prispausdami. Neperšlampamas dėklas yra paruoštas!

REKLAMA

Maistinę plėvelę pakeis dušo kepurėlė, jei jums reikės uždengti lėkštę su maisto likučiais.

dušo kepurėles

REKLAMA

Puikus įvairių indų dangčių pakaitalas! Niekas nekaupia dulkių viduje.

Į dušo kepurėlę sudėkite nuplautas šviežias bulves, supilkite druską, gerai išmaišykite. Dėl to bulvių žievelė nusilups be didelių pastangų! Taip pat galite mušti mėsą per plastikinę kepurėlę: ji nebus sugadinta, viskas bus tobula …

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].