Patarimai, kaip geriausia valyti palanges, kad jos išliktų baltos

Tobulai balta palangė tikriausiai yra daugelio svajonė. Deja, šią namų vietą valome ne taip ir dažnai, todėl ilgainiui palangės apsineša įvairiausiais nešvarumais. Ką daryti, kad palangės išliktų ar vėl būtų akinančiais baltos? Kai kurie valikliai gali pažeisti paviršių, todėl atkreipkite dėmesį į šiuos valymo būdus.

REKLAMA

Ūkinis muilas

Tai viena paprasčiausių ir veiksmingiausių priemonių. Dėl didelio šarmingumo ūkinis muilas gana lengvai pašalina net ir pakankamai įsisenėjusias dėmes. Be to, jis gerai susidoroja su riebalais. Geriausia yra paruošti muilo tirpalą arba naudoti muilą su šiltu vandeniu.

REKLAMA

Drėgnos servetėlės

Drėgnos servetėlės, skirtos valyti kompiuterių ekranus, taip pat gali būti panaudotos palangėms blizginti. Jos puikiai pašalina dulkes, nešvarumus, riebalus ir įsisenėjusias dėmes. Šio valymo būdo pranašumas tas, kad jums beveik nieko nereikia daryti, nes jau gaunate iš anksto paruoštą priemonę.

Kreida ir dantų pasta

REKLAMA

Metas pereiti prie sudėtingesnių priemonių. Susmulkinkite kreidą ir sumaišykite ją su dantų pasta. Į gautą mišinį įpilkite nedidelį kiekį vandens. Gautą masę uždėkite ant palangės, leiskite išdžiūti, tada nuvalykite su servetėle.

Soda

Turbūt nėra tokios srities, kurioje nepasitarnautų soda. Geriausia ją sumaišyti su skalbimo milteliais lygiomis dalimis ir tik tada naudoti palangei valyti. Taip pat reikia įpilti nedidelį kiekį vandens. Mišinį ant palangės užtepkite drėgna kempine, po to švariai nuplaukite.

REKLAMA

Actas

Tai dar viena laiko patikrinta priemonė, kurią būtina įtraukti į valymo priemonių sąrašą. Actą patariama naudoti riebioms dėmėms, rūdžių pėdsakams ir įsisenėjusiems nešvarumams valyti. Prieš naudodami, actą praskieskite vandeniu santykiu 1:1. Mišinį palikite ant palangės ketvirčiui valandos ir tik po to nuplaukite.

REKLAMA

Vandenilio peroksidas

Galite pamėginti naudoti vandenilio peroksidą, tačiau ši priemonė nėra tokia efektyvi kaip soda ar actas ir nėra taip dažnai naudojama.

REKLAMA

Džiaukitės švariomis, baltomis ir blizgančiomis palangėmis!

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].