Patalynė: kaip išsirinkti labiausiai tinkančią? Keletas patarimų

Greitu gyvenimo tempu svarbiausia yra sveikas miegas, kurį užtikrina lova, patogus čiužinys ir, žinoma, aukštos kokybės patalynė iš satino, drobės ar medvilnės. Kiekvienas žmogus, grįžęs po sunkios darbo dienos namo, nori atsigulti į minkštą, šiltą lovą, atsipalaiduoti ir pamiršti visas problemas ir rūpesčius. 

patalynė, miegas, miegoti

Patalynės tipai

Šiais laikais yra daugybė įvairių patalynės rūšių, kurios gali būti labai įvairiai suklasifikuotos, pavyzdžiui:

pagal medžiagos rūšį;

pagal siuvimą ir matmenis;

pagal audinių tankį.

patalynė

Atsižvelgiant į patalinių dydį ir klasifikaciją, jos gali būti suskirstytos į tipus:

standartinės;

viengulės;

šeimyninės;

dvigubos;

vaikų.

Verta žinoti, kad kai kurios užsienio prekės gali turėti savo ženklinimą ir dydžiai gali šiek tiek skirtis.

patalynė

Kokios spalvos patalynę pirkti?

Daugeliui žmonių labai sunku išsirinkti patalynės spalvą. Pardavėjai tą puikiai supranta ir iš tiesų kiekvienais metais pateikia vis naujų spalvų derinių. Mums, pirkėjams, didelė prekių pasiūla net apsunkina pasirinkimą. Patariame didžiausią dėmesį atkreipti į patalynės medžiagą, o spalvą rinktis po to. Kodėl?

Visų pirmą, dažniausiai daugiausia atspalvių turinčios patalynės būna sintetinės, kurių nerekomenduojame pirkti. Be to, jei jaučiate, kad jus erzina įvairūs raštai ant patalinių, tuomet patariame rinktis vienspalves, šiltų atspalvių. Žinoma, galite derinti skirtingus patalynės elementus ir pasidaryti savo specialų rinkinį.

Kaip jau supratote, patalynės yra gaminamos ir iš natūralių, ir iš dirbtinių audinių. Norėdami sumažinti komplekto kainą, gamintojai naudoja sintetines medžiagas. Jei sintetika yra labai prastos kokybės, gali sukelti labai didelių pasekmių jūsų sveikatai, tokių kaip, nemiga, rytinis pykinimas, nuovargis.

Jei norite sutaupyti ir negalite šiuo metu nusipirkti kokybiškos patalynės, tuomet bent rinkitės geresnes sintetines medžiagas – mikropluoštą, vilną, ar modalą. Šios medžiagos yra minkštos ir mažiau statiškos nei kitos sintetinės medžiagos.

Vis dėlto, kad ir ką sakytų jums žmonės, aukštos kokybės patalynė turėtų būti pagaminta iš natūralių audinių. Šiais laikais tokius dalykus net galite nusipirkti internetu!

Tikimės, kad mūsų rekomendacijos padės jums išsirinkti aukštos kokybės ir gražius patalynės komplektus, kurie džiugins jus daugelį metų.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].